Jump to content

Edetabel


Popular Content

Showing content with the highest reputation on 28.11.2013 Kõikidest piirkondadest

  1. 4 points
    Tänapäeva noored on jah sellised, et lahtine luumurd tuleb juba toenglamangus olemisest. Minu arust peaks kehaline kasvatus selle "nutipõlvkonnaga" vastavuses olema. Seega, kuna need tegelased istuvad tundideviisi ebamäärastes asendites, siis tuleks sisse viia lülisammast toestavate lihaste staatilised harjutused, muidu on igasugu kõverused ja sopistused kiired tekkima. Samuti aitaks hästi uute alade sisse viimine, nt. distantsalad, nt. vibulaskmine või golf, sest enamus noori ei näe enam kaugemale kui 20-50 cm.
  2. 3 points
    Täna oli jällegi trennivaba päev kuna hetkel süsteem 3+2 (3 trenni 2 vaba). Jätsin auto koju käisin jala ja minu suureks üllatuseks oli Revali veekeskuses avatud uus väli mullibassein - superkaif... .Istud õues soojas veel, väljas sajab lume-vihma segu ja inimesed käivad paksudes riietes mööda, ise istud jood smuuthit ja kaifid... .Tulge proovige ise järele!
  3. 1 point
    Kirjutage siia sisukaid ütlemisi. Aforismid, tsitaadid, vanasõnad. Pidage alati seejuures meeles, et iga aforism on ümber lükatav, ja aforismide eesmärgiks polegi tõde kuulutada, nende eesmärgiks on keeleliselt efektselt kõlada ja mõtlema või naerma panna inimesi.
  4. 1 point
    Tere, Olen lautennisega tegelenud 5 kuud 3x nädalas. Lauatennis on üsna aeroobne ja särk ikka märg peale treeningut. Alustasin jõusaalis käimisega alles hiljuti 2 ja pool nädalat tagasi. Käin jõusaalis 3x nädalas. Ehk kokku nädalas 6 trenni. Kui eelnevalt ikka kilod langesid, siis nüüd 2,5 nädalaga on kehakaal 3-4 kilo tõusnud. Eelnevalt kaalusin min(123,6). Nüüd on pea iga hommiku 127-128 vahepeal. Ümbermõõdud nagu tunduvat vähenavat, enesetunne on super. Energiat on tohutult, ainuke asi mis härib on number kaalu peal. Lootsin selle aasta lõpuks ikka 120 peale ära jõuda aga hetkel on tunne et hoopis liigun 130 peale. Toitumine: Ei joo ega suitseta. Võibolla 0-2 õllet nädalas. Maiasmokk kah ei ole. Võbolla luban 1-2 saikaest laupäeviti. Hommikuti läheb sisse puder tavaliselt. 11 paiku söön miski 2 puuvilja tavaliselt ära Banaan, õun, apelsiin, pirn. Kell 1 on normaalne keskine lõuna. 2-6 vahel söön veel mõne puuvilja ära. Kell 6 söön 200 grammise rosolje tavaliselt enne trenni, pole aega midagi asjalikumat teha. 1 tund peale trenni söön 200 grammise kodujuust + 150 kanafileed + 1 muna umbes. Küsimus kas selline kaalukasv on normaalne. Kas ma teen midagi valesti?
  5. 1 point
    Ise teen jalgade kõverdamist nii, et kui jalad on välja sirutatud siis hoian pinges nii 3 sekki umbes, mitte ei langeta kohe..
  6. 1 point
    Nonii nonii Käidud täna siis õlikooli jõusaalis ning näitasin oma tõmbe ette - 160kg*1 - sellega korras. Järgmine nädal proovime siis surumist ja kükki ette näidata. Jairus küsis, et kas mul on ka suurem huvi jõutõstmise vastu, et ta oleks nõus mulle kava tegema ning aitama tehnikaga ja kõigega. Vastasin, et ei tahtsin vahelduseks lihtsalt proovida ja vaatan rohkem sinna kulturismi poole. Olen rohkem selle nö pumba fänn, et kui ikka kooserdades dušširuumi poole jalutad. Kui ikka pead pestes pead pead liigutama, sest käsi ei jaksa liigutada. Mulle meeldib see, mis teha. Jairus ütles, et ma pikk poiss, hakka aga õlga treenima. Kui pikal mehel õlgu pole, võid kohe koju minna. Lisaks Jairus ei mõistnud, et mismoodi see on võimalik, et Koovit on maailmameister, aga Kiivikas on Eesti meister. Kummaline... Eeskükk - 92,5kg - 5*5 Kükk - 52,5kg *15, *20, *25, *30 - 30 kordust murrab ka suuri mehi Sirutus - 45*18, 35*18 Painutus - 20*10, 20*10 Rippes kõht - 3*21 Homme siis rinnatrenn, proovimisele läheb 90kg 5*5. Mnjaa. Esimene oktoober tegin 50*15, 70*6, 80*6, 85*3, 85*2. Edasiminek missugune, juba praegu.
  7. 1 point
    Küll ära harjud ja jala raskused tõusevad kiiresti
  8. 1 point
    Teen ikka 3x 10-12 Raskustega, millega ikka 10 ära tuleb vähemalt. Ja sellise kehakaaluga ma küll jooksma ei hakka. Nagu ma aru saan jõusaaliga tegeledes, on lihastes rohkem vett. Aga kas tõesti on mul pidevalt nüüd 3kg rohkem vett kehas, seda kah ei taha eriti uskuda.
  9. 1 point
    Millise kavaga sa jõusaalis teed? Hoogsamalt aka kerged raskused ja palju kordusi või pigem raskemate raskustega. Ja minu arust kui alguses lauatennisega kaal langes ja enam ei lange siis äkki peaksid midagi sellist aeroobse laadset hoopis juurde võtma jõusaali asemel/kõrvalt. Ma tean, et kui korralikul tasemel mängida siis lauatennisega saab jah päris aktiivsust aga su keha äkki harjus sellega ära ja sellepärast alla ei võta enam. Et äkki jõusaalis teed pikemalt väntamist/sõudmist juurde või ka mõnel õhtul väikese pargitiiru jooksmist/jalutamist. Need on minu lihtsad ideed lihtsalt. Ma pole eriline asjatundja. =)
  10. 1 point
    Ma olen 197cm. Aasta alguses olin veel 146kg raske. Noh tasin jquludeks 120 peale jquda. Ja kirjas oli 200gr rosolje enne trenni. Peale trenni on kodujuust muna ja kana.
  11. 1 point
    Kui pikk sa oled. 120 - 130 kg on suhteliselt suur kaalunumber juba. Kuid, kui ümbermõõdud vähenevad, siis peaks olema õige tee. Aga - vaadates su toiduratsiooni, siis minu meelest hoiad sa oma keha esiteks näljas (kalorikulu suurendasid aga toitu sama palju kui enne) ning teiseks - vahepaladeks ainult puuviljad ning peale trenni rosolje... hommikuse pudru kogust ka pole välja toonud... seega, siin on palju teemasid hiljuti olnud selle kohta, mida süüa ja kuidas süüa
  12. 1 point
    Eks see kõik on vägagi individuaalne. Arvata võib, et kui praegused IT-lapsed suureks sirguvad ja selle alaga profitasemel tegelema hakkavad, siis läheb neid teise ilma massiliselt kuna nooruses on liikumise asemel istutud paigal ning vaadatud tõtt arvutikuvariga. Juba praegu on esimesed viljad igal sammul näha kui jõusaaliharrastajate noorte meeste seas on meeletult palju vigastusi kuigi raskused on kohati olematud.
  13. 1 point
    Eks see kehaehitamine ole päris karm värk, eriti veel väljaspool väikest Eestit. Tahad olla tegija siis proovid kõike viise, ka kiiret ja libedat rada. Vahel on jäänud mulje et ka tava saali kasutajad kasutavad seda libedat rada. Olen oma elus nii mõnelgi suurel mehel näinud hämmastavat agresiivsust ja sellist meeletut raevumist tühiste asjade pärast. Kohe tekivad küsimused ka see meeletu testo ajab ajud mõnel sassi või on see mingi muu maagiline vahend. Kahju mehest, ma tast aint neli aastat noorem aga noh ma ka palju kilum kui tema .
  14. 1 point
    Täna polegi väga midagi kirjutada, jõudsin jõutõmbe ära teha ja pidin koju minema. Jõutõmme 110x6, 130x3, 140x3, 150x3, 160x3, 170x1, 180x0 Pausid olid suht lühikesed, sellepärast see viimane vast ülesse ei tulnudki. Suhteliselt kiire oli mul.
  15. 1 point
    Täna kuidagi powerit üldse polnud.. Eeskükk 80x6, 90x6, 90x3, 100x3, 110x2, 120x1 Kükk kang turjal 90x6, 100x6, 110x5, 120x3, 130x1 Eeskükk 90x5, 80x5 2s Väljaasted 4x8 30kg hantlid Keretõsted +20kg 4x8 Ei osanud midagi rohkem teha, venitasin ja vsjo.
  16. 1 point
    Tänane ringtreening 1) Kükk 50kg 2) Istudes jalad ees õhus, 10ese kettaga küljelt küljele 3) Alaselg keretõsted 4) Väljaasted 18kg 5) Biits 6) Hüpped kastile 7) jalgade tõsted 8) Prantsuse surumine 9) Tõmme vastu kõhtu masinaga(rowing vms) 10)teemant kätekõverdused 1ring 30sek tööd/puhkust 2ring 35sek tööd/30puhkust 3ring 25sek tööd/ 20puhkust 4ring 25sek tööd ja kohe järgmine harjutus 5ring 30sek tööd/puhkust Lõppu veel tegin 15min - 5 lõuatõmmet, 10 kätekat ja 15 kükki Sain 17 ja pool, ehk siis kükkide juures sai aeg otsa. Esimese ringi aeg oli kuskil 33sek ja kuskil 14nda juures oli 1minut. Sõber ütles, 16nda juures, et proovi 18 ära teha, aga ma kuulsin, et 18 on tehtud ja tahtsin 20 ära teha ja siis tuli ringi ajaks 44sek(15 või 16ring). Et powerit veel oli.
  17. 1 point
    Pikkust 181cm. Säär no saaks paremini, aga proovin laupäeval pildi teha.
  18. 1 point
    Vorm on hea. Palju pikkust on ?
  19. 1 point
    No täna sai trennis käidud. Eeskükk 60x8, 70x6, 80x6 3 seeriat, 90x6 2seeriat, 90x4, 100x1 Jõutõmme 110x6, 120x6, 130x6 5 seeriat, 140x4, 150x4, 160x1, 170x1, 180x1 Veel tegin crossfiti kava 5min Seljatõsteid + 7.5kg ja Kõhulihased 5kg kokku 7 seeriat 1min puhkus 5min 10 dips, 10 lõuatõmmet 6 ringi 1min puhkus 5min s õudmist 1295m, aga see masin on suht kahtlane ei oska õelda, kui täpne on. 1min puhkust 5min 10 kükki ja 10 hüpet pingile (lamades surumise pink) 8 seeriat Mõni vormi pilt ka. Kaal 83kg
  20. 1 point
    Hea, et ma viimasel hetkel siis ümber mõtlesin
  21. 1 point
    Rahu rahu. Soovitused ja tähelepanekud alati teretulnud. No see nüüd vaikselt hakkamegi ajaga mängima, sest eelmine kord oli lihtne. Samas see ei ole nüüd põhi eesmärk, et saaks väga suure koormuse, see on lihtsalt midagi teistsugust tavalisele jõusaalile. Kuna mul enda koormus väga suur peal siis on see selline tegevus, et nv'usel niisama ei istuks. Kuna koolis oli jõukas kinni siis kella 6est kodukoha jõusaali ja siis eeskükk ja jõutõmme ning crossfiti trenn lõppu.
  22. 1 point
    Mis sellisel tempol viga peaks olema - Enamus kohtades 45-60 sekundit töö ühes punktis. Ma ei teadnudki, et sellised harjutused kellegi tugevust määravad. Ime et sa siia õlgade kehitust ( trapetsi harjutust ) ja säärtele tõusu (säärte harjutust) ei kirjutanud. Kükk, tõmme ja surumine on pigem määravad. Ja ma usun, et neid tulemusi on suht keeruline võrrelda kui üks kaalub 80 kilo ja teine 115 kilo.
  23. 1 point
    Arvan, et Fdvk võidaks selel võisltuse ära
  24. 1 point
    Mis selle tempo mõte olema peaks. Teeme nii, et Fdvk-ga võistlete rippes kätekõverdused, surumine rööbaspuudel, ja pange midagi veel. Ning kui tulemus tuleb parem, andke talle nõu. Kutt on tugev, järelikult teeb kõik nii nagu peab. Lihtne.
  25. 1 point
    Erkko,kui sa sellises poosis naiste ees oled (nagu sul avatril pilt) Siis ma täitsa usun huvi neil on ja naisi tuleb juurde
  26. 1 point
    Teil tuli realset tööaega 24 minutit. Proovige pikemaid ringe ja vähem puhkust. Mul on siin on punt naisi (15-20 aktiivset kes iga trenn kohale tulevad. Kokku läbi käinud oma 35 naist) - Vastavalt naiste arvule on punkte kuni 20. Töö kestab 60 sekundit. Puhkust saavad nii kaua kui liiguvad ühest kohast teise ( aeg on näidanud, et 13 sekundit liigutakse ühest punktist teise). Ringi teeme läbi kolm korda ja ringide vahel puhkus 2-3 minutit. Naised vehivad nii, et higi lendab.Tööaeg reaalselt 60 minutit. Alguses soendus ja lõpus venitused. Paistab, et huvi pole kadunud . Stabiilselt naiste arv laes ja seda juba pea aasta aega : )
  27. 1 point
    Nende harjutustega sai, aga mis eelmine laupäev tegime nendega väga ei saanud. Oleneb ju raskustest ka ja kuidas ise pingutad.
  28. 1 point
    30 sekundit tööd ja 30 pausi ? Liialt molutamiseks ei lähe ? Saab piisava koormuse kätte nii lühikese ajaga ?
  29. 1 point
    Ei tea veel, hetkel see Tallinnas ei käi.
  30. 1 point
    Kasutan seda oma õpilaste peal: "Kui jõud saab otsa, siis kasuta tahtejõudu!" (Taavi Merislu, 2013) Ülikoolis meeldis kõige rohkem see tsitaat: "Kui enam ei jõua, siis tuleb raskust tõsta." (Ando Pehme) Sellega seoses kursavend tegi 150kg 10x10 kükki, aga 9. seeria oli nii raske, et oleks peaaegu alla jäänud, siis pani 10kg juurde ja tegi viimase seeria 160kg. Nii, et asi peab paika!
  31. 1 point
    "Doubters question my drive, no engine or transmission, been out of gas for a decade, just running off ambition." Allikas: Internet "Be a warrior not a worrier." Allikas: Internet “Never say never, because limits, like fears, are often just an illusion.” - Michael Jordan Ja viimane ja ehk kõige parem: "Pain is weakness leaving the body." Allikas: Internet
  32. 1 point
    Läbi aastate ETV ekraanil kõlanud legendaarste kommentaatorite Toomas Uba, Lembitu Kuuse jt suu läbi: “Ja nüüd finišeerib Berit Aunli, kes on vahepeal saanud lapse.” *** “Suusastaadion on tehtud selliselt, et kõik naised käivad siin meie alt tiiru läbi.” *** “Oleme oma toimetuses asjad sättinud nii, et olümpiamängud algavad laupäeval.” *** “Orienteerumine on sellepärast tore, et siin saavad ka vanemad mehed ja naised selle asja metsa vahel nii ära õiendada, et keegi pealt ei näe.” *** “Näete, kuidas rootslaste treener nutab õnnest ... Ei, tundub siiski, et keegi abilistest on talle näpuga silma torganud. *** “Sealt tuleb üks väga Eesti dressi moodi mees.” *** “Tegu on kiireima ajaga, mis kunagi joostud on – aga see ei ole veel nii kiire, kui on maailmarekord!” *** “Ja ka selles jooksus on rajal jänes ... Ai, ei ole, see on jaapanlane!” *** “Mael on hea stardikoht, nüüd võib sõit metsa minna.” *** “Huvitav oleks jälgida Kristina Šmiguni ja Bente Skari vahekorda siin tõusul...” *** “Tanel on selles suhtes tark mängija, et ta ei vägista ilmaasjata.” *** “Ja kuidas korvpallurid ütlevadki? Kunagi peab see pauk ju lahti minema!” *** “Jah, muidugi on ka poksis juhtunud vigastusi ja on ette tulnud ka surmajuhtumeid, kuid ükski nendest pole tegelikult olnud eriti tõsine.” *** “Ma usun, et paljud meist mäletavad veel seda aega, kui slaalomit sõideti tuti lehvides.” *** “Tsenderdus on tehtud, pall omaks võetud ja surmatud koos Indrek Zelinskiga.” *** Teesalu tuleb kurvist, Till on aga rattas kinni.
  33. 1 point
  34. 1 point
  35. 1 point
    Negatiivsus ei ole intelligentne. (Bon-foorumi kasutaja Viki ütlus)
  36. 1 point
    Loosers give theyr best, winners just make it happen. (ei tea allikat)
  37. 1 point
    Muinasjutud räägivad meie alateadvusega, ja muu jura- meie teadvusega. (Timole mõtlemiseks)
  38. 1 point
    Panin sulle +1. Mõtlesid ise välja muidu vist eks, ma ei leidnud Bing'ist selle kohta midagi. Mulle meeldib selles tekstis õppimise osa. Teatavasti ka meie siinne steroidi-president ju on öelnud, et ta õpib viimasel ajal meilt siin foorumis (ütles, et "Isa õpib poegadelt" jms), ning meie siinse tsitaadi-teema abil samuti harime me ka teisi, näiteks siinse saidi artiklite kirjutajat, kes ju kirjutas tsitaadi-artikli koheselt peale seda siinset käesolevat tsitaadi-teemat. Seega õpime me kõik kogu aeg, nii presidendid, kui tõlgid, kui treenerid, kui ka normaal-inimesed. Ja minu arust iga üks õpib omal ajahetkel ja oma tempoga, president ja tõlk on küpsed nüüd alles rohkem õppida võib-olla, las siis õpivad. Pole siin midagi ohtlikku, olgu nad kuitahes targad. Ennustan, et peagi hakkavad nad lausa ise aforisme välja mõtlema. Olen jälginud toitumis-spetsialiste, et kusagil vanuses 50 eluaastat, nad seda õpivad tegema. Seega ootame ja vaatame, pole siin ohtlikku miskit. Niipalju siis sinu väljamõeldud hea mõttelõnga esimese lause osas mõtteid. Samas võiksime pikalt ja laialt veel rääkida ka ülejääud lausetest. Kuid kas on õige aforisme niimoodi analüüsida üldse?
  39. 1 point
    Midagi sulle suunatud. "On ohtlik vähe õppida. Joo palju või ära üldse rüüpa tarkuse allikast. Mis väiksel hulgal aju mürgitab, meid suurel sõõmul jälle kainestab."
  40. 1 point
    Kaaljujälgijad ja üliõpilased on samasugused- mõlemad loevad punkte, mitte aga teadmisi.
  41. 1 point
    Motivation is what gets you started. Habit is what keeps you going. Obsessed is the word lazy use to describe the dedicated. There are 7 days in the week and SOMEDAY isn't one of them. Don't compare yourself to others. Compare yourself to the person from yesterday. Don't look back, you're not going that way. Põmtselt varastasin kõik Fitness Motivation kommuunist FB-s
  42. 1 point
    "Osa ravist on soov saada ravitud." Seneca jun. allikas: tsitaat.com
  43. 1 point
    "Olukord on sitt, kuid see on meie tuleviku väetis." President Lennart Meri "Omad probleemid oleme ise tekitanud ja lahendada saame me ainult ise" John Fitzgerald Kennedy
  44. 1 point
  45. 1 point
    Mark Rippetoe jõusaalikinnaste kohta; "If you insist on wearing gloves, make sure they match your purse" Emakeeli võiks see olla: 'Kui kannad kindaid, siis vaata et nad sobiksid kokku su käekotiga'
  46. 1 point
    "On võimatu olla masenduses, kui sul on õhupall." (Puhh)
  47. 1 point
    Nõus. Võid selle mulle signatuuri külge panna, ma luban, et ära ei eemalda
  48. 1 point
    "I don't go looking for trouble. Trouble usually finds me." H. Potter
  49. 1 point
    LPF ajab s*** keema. Minuarust peaks see päris lahe ütlemine olema. Peaks tõsi olema ning ka muigama panema. Loodetavasti ehk ka mõtlema?
  50. 1 point
    Niipalju kui on inimesi, ei ole arvamusi. (Minu tarkus)
This leaderboard is set to Tallinn/GMT+02:00
×