Jump to content

Leaderboard


Popular Content

Showing content with the highest reputation on 10/24/2013 in all areas

 1. 2 points
  Parempoolse mehe puhul kaugelt vaatasin, et Gmaster on endale rannapüksid jalga ajanud ning MMile sõitnud .
 2. 1 point
  Proovi kartulit. Olen enda jaoks selle taas-avastanud ning väga rahul hetkel. Kaloreid on vähe, seega saab korraga rohkem lubada ning täidab hästi kõhtu. Ei maksa ka mitte midagi pm. Kellel toiduarve liiga hull siis kartulit sööma. 23 senti kilo.
 3. 1 point
  söö neid pähkleid, mis maitsevad, kuna kõik sorti pähklid ühtmoodi sisaldavad suht suurel hulgal kaloreid.
 4. 1 point
  Tee siis kohupiimakook juba - segad kohupiima ja munad, vormi ning ahju. Põhja pole isegi vaja teha, võid niisama moosiga süüa.
 5. 1 point
  Sõnaga Pudding üks rootsikeelne slängi-väljend: Jag satte på en riktig pudding igår. I fucked a real hottie yesterday.Rootsi k. sõnad Fast ja Fastän on võrdsed sünonüümid ilma mitte mingisuguse tähenduse erinevusega, ja tähendavad eesti k. "Ehkki/Kuigi". Sellised seosed siis alustuseks.
 6. 1 point
  Ma söön korraliku hommikusöögi puder (kas kaerahelbe, neljavilja, 7 vilja jne.) kuivainena ca 150 gr. sinna sisse lisan rosinaid peotäie ja ca 4-5 spl. Protein Block nimelist valgupulbrit (see on aeglasemini imenduv ja sisaldab ka papaiini, mis aitab lakude lõhustamisele kaasa), peale 5% jogurtit ca 200 gr. ja 1 banaan. Lõuna täisterapasta ca 150 gr kuivainena ja kanafilee või loomaliha või mõni marinaadis Tallegggi kanafilee või toode. Juurde toorsalatit ja oliiviõli, magustoiduks 1 õun. Siis shake peale trenni HPR + Malto trenni ajal Amino Rush Õhtul 3 xxl muna või omanimelisi tervisemune neid 4 tk need on väiksemad. 4-5% kodujuustu ja sisse küüslauku, hapukurki, tomatit teen sellise salati ja kui kaal lubab, siis kaks viilu täisteraleiba kanafileesingi ja juustuga. Kuid see ei ole igapäevane (praegu suure trenni pealt söön, sest kulutan ka palju). Loodan ,et on abi lahtikirjutusest.
This leaderboard is set to Tallinn/GMT+02:00
×