Jump to content

Edetabel


Popular Content

Showing content with the highest reputation on 01.07.2013 Kõikidest piirkondadest

  1. 3 points
    saab küll eri suurusesse ajada. See võibo olla tingitud ka mingitest kehalistest iseärasustest või vanadest vigastustest, mis ei lase korralikult suruda näiteks. Või sellest, et üks õlg, lailihas või triitseps on tugevam kui teine.
  2. 2 points
  3. 1 point
    Siim nuusutab viimast korda oma lillelõhnalisi kaenlaaluseid enne, kui läheb 3ks kuuks ajateenistusse meheks saama. Pikkade metsalaagrite käigus omandab võimalus duši all käia nii suure väärtuse, millest meie noorel sangaril hetkel veel õrnematki aimu pole. Et makaroni ja keedukartuli menüüga seda vähest lihast ära ei kaotaks, võtab mees väkke kaasa seal juba testitud valguallika: Cook-Bake-Cake Proteini ehk endise Prode90, mis on ennast õigustanud sellise tänapäeva elava legendi nagu seda on K-J K ajateenistuse ajal. Soovime üheskoos, et Siim selle üürikese väeteenistuse ehk lasteaia sõjaväe käigus omandaks siiski kiirkorras kõik meheks saamise, olemise ja jäämise põhiväärtused. Soovin omaltpoolt palju uusi sõpru, meeliköitvaid filosoofilisi debatte väeülematega nt Schopenhauer filosoofia ja Goethe teoste teemadel ning võimalikult vähe siile.
  4. 1 point
  5. 1 point
  6. 1 point
    1.juuli 2013 Reisilt tagasi ja kui aega, siis kirjutan pikemalt.
  7. 1 point
    Kamp mehi, kes treenivad selleks, et hästi võidelda, mitte selleks, et jalad suured paistaks. Jon Jones - maailma parim poolraskekaallane. Paljude meelest juba võibolla parim võitleja hetkel üleüldse või keegi, kellel on kõvasti potentsiaali, et olla tulevikus kõigi aegade parim võitleja. Kuidas jalapäevaga lood on? Ja veel olulisem küsimus - mis vahet seal on ? Kui nüüd tõsiselt rääkida, siis meie pildil on neli meest, kellel kõigil on individuaalne lähenemine jõutreeningutele. Jala jõust võitlusolukorras kellelgi puudu ei tule.
  8. 1 point
    Minu kaal on hetkel peaaegu 2 kuuga langenud 120kg pealt, 105 kg peale, nii et ma tean ikka ja olen paks, siiani kõht veel pole eest kadunud aga tuleb pingutada! Nii et saali, eks sa siis võta ühendust ma käin mustamäel spordiklubi nimega gymleco. Kirjuta millal tulla saad mina käin nädalas 4-5 korda oleneb kuidas jõuan ajaliselt. Treeningu pikkus on 2h, et arvesta seal pole võimalust viilimiseks:)!
This leaderboard is set to Tallinn/GMT+03:00
×