Jump to content

Edetabel


Popular Content

Showing content with the highest reputation on 16.05.2013 Kõikidest piirkondadest

  1. 3 points
    Mõni soovitus ja probleemid, mis vajavad eelnevalt läbimõtlemist: 1. Reie siseküljed võivad hõõruma hakata (ja kui sellele enne ei mõtle, siis on kiire lõpp), kui seal palju lihast on ja reied üksteise vastu käivad. Kui selline oht on, siis enne rännakut ära teipimine on kindla peale minek. 2. Jalgu ma enne ei soovitaks enne teipida, sest ega need teibid seal ülihästi ei seisa ja võivad hoopis ise hõõruma hakata. Jalgade villitamise vastu on parim abinõu pidevalt sokke vahetada, et need ei läheks eriti higiseks. Seega 10 paari sokke kaasa võtta ei ole liialdatud soovitus. Sokid tavalised, mitte mingil juhul villased. Kui on kõrgem jalats, siis paelad kõvasti kinni, hoiab sokke jalatsi sees liikumast. 3. Villide vastu pange kotti nõel ja villane lõng. Kui vill tuleb tõmbate lõnga villist läbi ja jätate sisse. 4. Kui jalgu vaja teipida, siis teip kindlasti selline, kus ei ole seda pehmet osa, vaid ainult kleepuv osa. 5. Seljakott peab mugav olema ja ei tohi hõõruda- ebamugav raske sööki täis seljakott hakkab alaseljale suruma, suurem probleem on aga siis, kui ta sealt ka hõõruma hakkab, seega ei tohiks kott seljas vabalt liikuv olla, vaid võiks olla suhteliselt kinni tõmmatud ümber keha. 6. Mütsid kaasa või pähe, et liigne päike ei muutuks "tapvaks". 7. Vett ja süüa piisavalt. Aa, veel: kui mina läheksin praeguse seisuga rännakule, siis kindlasti läheksin sõjaväe saabastega. Tugev tald on hea. Mingi hetk hakkab jututuju arvatavasti ära kaduma, sellisel juhul soovitan mõleda millegile, mis pärast rännakut vajab lahendust ehk mõtted rännakust eemale viia. Teekonnal püstitada vaheeesmärgid, kindlasti ei tasu seda mõelda, et veel 120 km minna :-). Selline mõte on ikka meeletult kurnav :-)
  2. 2 points
    Mul oli üleelmine suvi õnn teha kaasa jalgsimatkas Etna vulkaanile, kus mäkketõus kestis 5h ja alla jooksime 2h mööda pehmet vulkaanitolmust nõlva alla. Kokku koos kahe vahepausiga võttis see meil aega 8h ja tänu ühe giidi tarkusele polnud mul ühtegi villi-marrastust. Nimelt said varem ostetud juba ecco matkasandaalid, neid kandsin paksu villasokiga. Tõsi kõik sokid olid süsimustad, varbavahed ja jalad samuti, aga võrreldes teistega, kes olid tulnud matkasaabastega, olid mul jalad täiesti terved. Samas selle retke puhul hea kasutada apteegist müüdavat spreiplaastrit ja kogu jalad sellega vahepeal üle lasta, odavam tuleks muidugi lihtlabane vaseliin. Aga ma usun, et pigem vaim on see, mis aitab siinkohal viimased km läbida, ükskõik kui villis jalad meestel ka ei oleks.
  3. 1 point
    See aeg 36-40 h on orienteeruv aeg... lihtne kalkulatsioon...see aeg ei ole üldse primaarne. Sellise maa puhul on ikkagi eesmärgiks läbimine, mingu siis kas 45, 50 või 55 h. Kõik oleneb, kui suured on meie traumad ja tagasilöögid . Plaan on lihtsalt seda teha järjest, ilma öösel silma looja laskmata. Mitte päris järjest , arvestatud on ikka 5 ja 10 minutiliste pausidega. Loomulikult ei pruugi me sellega hakkama saada...aga me julgeme üritada, julgeme riskida! Lihtne on öelda ma ei saa, ma ei suuda, ma ei viitsi, ma ei taha ja ma ei jõua....Aga mina tahan kombata oma piire, tahan tunnetada oma keha ja vaimu....ja miks mitte ka nihutada oma piire. See ei ole õhust võetud, et oma suurimad võitlused ja lahingud oma elus peame me iseendaga! Soovitan inimestele, et tulge välja oma mugavustsoonist, hingake elu .... hingake suure sõõmuga. Elu ongi valu ja kannatused, rõõm ja õnn, teekond ja jõudmine....Elu on tunnetamine ja kogemine! Olge osake elust, mitte pealtvaatajad!
  4. 1 point
    Ainuke ilmaennustaja, mida saab 100% uskuda. Pole mind veel iial alt vedanud Soovitan soojalt
  5. 1 point
    Ärge enam vaevake oma pead, et kas ja kuidas ja miks. Teen Teile pakkumise, millest on raske keelduda! Koge enneolematut lihasvalu! *Purusta platood selle revolutsioonilise treeningmeetodiga! *Saavuta ahhetamapanevalt muskulaarne heerose muskulatuur! *Särkirebestav vaskulaarsus! Samal ajal, kui EMS treeningu eest küsitakse 40€, garanteerin mina Teile sama tulemuse vaid POOLE HINNAGA! Mis veel parem, 20€ eest saab treeningut läbi viia mis iganes kohas ja kellaajal! Sobib ka kontoriinimesele lõunapausil lisavirgutuse saamiseks! Võimalik on tellida ka MOTIVATSIOONIPAKETT, mis hõlmab endas 10x pääset soodushinnaga vaid 180€! MOTIVATSIOONIPAKETIGA võite olla kindlad, et enam ei jää distsipliini puudumise tõttu vahele ükski treening.* Aita mul aidata, tellides MOTIVATSIOONIPAKETT KOHE! *Treeningusse mitteilmumisel rakendan üllatustreeningut kliendi kodus Saadaval ka KINKEKAARDID! Kingi oma kallimale või lähedasele unustamatu trennielamus! B.A.T. tehnoloogial töötav innovaatiline treeningviis sobib oma mitmekülgsuses ka algajale spordiinimesele. Treening sobib hästi sünnipäeva alustamise üllatuskingiks või ka delikaatseks vihjeks lähedasele, kellel oleks vaja hakata enese eest hoolt kandma. Täiesti uus lähenemine ka edasijõudnud sportlasele! B.A.T. tehnoloogia oli tuntud juba vana-kreeka aegadel. Legend räägib, et just selle treeningmeetodiga saavutasid oma ideaalkeha Achilleus, Perseus, Odysseus ja Herakles! Garanteerime, et see on midagi uut ka kõige kogenumale jõusaalis rassijale! Koge magusat lihasvalu nagu ei kunagi varem! Sellist piimhappefestivali nagu on võimalik saavutada vai B.A.T. tehnoloogiaga, pole sa näinud isegi Rio de Janeiros! Seda revolutsioonilist tehnoloogiat on sünergias känguru piimaga kasutanud oma keha ehitamisel ka legendaarne rusikakangelane Chuch Norris juba 10 aastat! Kui ikka veel kahtled, loe neid rahulolevate klientide kommentaare: Peeter: "B.A.T. treeninguga keerasin oma elus täiesti uue lehekülje. Olin proovinud kõike ja peaaegu valmis loobuma. Siis aga märkasin seda suurepärast pakkumist ja mõtlesin, et mis mul enam kaotada. Tulemus oli suurepärane! Seni olin olnud saalis laisk, kuid B.A.T. treening näitas mulle, mis on tõeline lihasvalu ja kus on tegelikult minu piir!" Heino: "Olen alati olnud spordikauge inimene. Alustanud tervislikku eluviisi kümneid kordi ja jätnud pooleli üksteist korda. Kui nägin MOTIVATSIOONIPAKETI suurepärast -10% soodustust teadsin, et see on midagi mulle. Tänu treeneri personaalsele pühendumisele pole vahele jäänud ükski trenn! Kui päevakava ongi tihe, üllatab treener mind kas koduteel või kohe ärgates, mis lisab veelgi vaheldusrikkust ja muudab treeningud huvitavaks! Soovitan!" B.A.T. treening on valus, kuid lõbus! NO PAIN, NO GAIN! Võimalik tellida ka rühmatreeninguid! Seega ära kõhkle, vaid PMi mulle kohe! Vali maksimaalne lihasvalu Vali B.A.T.!
This leaderboard is set to Tallinn/GMT+03:00
×