Jump to content

Leaderboard


Popular Content

Showing content with the highest reputation on 03/15/2013 in all areas

 1. 2 points
  Kuidas sa inimesed taolist saadet vaatama paned? Kaalu kaotavate paksude puhul asi lihtne: seal leiab väga erinev vaataja endale "midagi". Üks elab kaasa. Teine vaatab värdjad. Kolmas sõimab laisku, kes ei viitsi Neljas on õnnelik, et on minust veel hullemaid. Viies leiba, et ma polegi päris lootusetu. Mida oleks tavainimesel vaadata sinu poolt pakutud variandi puhul?
 2. 1 point
  Hea eeskuju lõpuks arvuti-fanattidele. Järgmine kord, kui mõnda review-d teed siis näita biitsa rohkem. Siis vbl jõuab mõnele kohale, et võib olla nii arvuti-nohik, kui musklimees. - Muidu liiga rasvased või kõhnad need arvuti-sõbrad.
 3. 1 point
  Filmisin mina jah tänud positiivse tagasiside eest. Suht kiiruga tehtud video tegelikult kuid olen veel neid tegemas, nii, et püsige lainel. Tegelikult peaks ka enda rasvapõletusest mingi video välja tooma, olen jaanuari algusest oma 10kg (10cm ka kõhu ümbermõõtu) kaotanud nüüd üsna kena rasvapall olin oma 90-91Kg juures, 175cm pikk. http://www.upload.ee..._nadal_eest.jpg http://www.upload.ee..._vs_7_nadal.jpg
 4. 1 point
  Jah, ma nägin sind ka, Esta! Laupäeval , kui laval olin
 5. 1 point
  Seoses selle kaalusaatega ajab üks asi närvi Hakkab pihta a,la, et neid kedagi ei ole võimalik ühegi tavalise kaalu peal kaaluda, kuna kaal ei võta välja. Mingi tsikk kaalus 115 kg ja kaal ei võta välja? Isegi kõige sitem hiina kaal võtab 140 välja. Muidu tore saade Viimane vana oli ikka eriline humorist. Vana vorm on selline, et ilmselt kõndida suudaks max 5 mintsa järjest ja siis hakkab treenerile ajama, et ma eile sõitsin rattaga Tallinnast Pärnusse Ja siis, et tegi ühe peatuse märjamaal! Mootorrattaga käisid või?
This leaderboard is set to Tallinn/GMT+02:00
×