Jump to content

Edetabel


Popular Content

Showing content with the highest reputation on 28.01.2013 Kõikidest piirkondadest

  1. 3 points
    Jätkub ka Team Rückenbergi ettevalmistused teekonnal LKV ja EKV suunas ja eile sai taaskord tehtud kerge poseerimine, millele eelnes siis minu puhul ka jala ja biitsepsi treening. Positiivne on kogu asja juures see, et praeguseks on juba ilusti taastunud treeningrežiim ja ka toitumine on juba mõnda aega kontrolli all. Tõestus trenni ja toitumise mõjudest selgus eile kaalul, kui kaalunumber näitas 78,3kg. Näiteks novembri lõpus oli minu maksimaalne kaal 87kg. Loomulikult on veel palju minna, aga töö selle nimel käib. Lisaks treeningutele jõusaalis sai laupäeval natukene trikke tehtud ka Kuutsemäel ja seda mitte just kõige tavalisema lume või mäest laskumise sõiduriistaga. Nimelt toimus Red Bull Snow Kayak 2013, mis on siis slaalomisüstadega laskumine mööda lumest rada. Rada oli 400m pikk ja selle sisse mahtus 3 hüpekat ja jäine veekogu, kus kõik oma sõidu lõpetasid. Kaks õnnetut pidid seda vett ka lähemalt puutuma, aga ülejäänutel õnnestus siiski piirduda paadiga sinna sisse või siis sellest üldse üle sõitmisega. Lisaks siis ka mõned pildid nii poseerimisest, kui Red Bull Snow Kayak võistlusest:
  2. 1 point
  3. 1 point
    Vabalt. Siis arutame probleemi profülaktikat. Vajadusel koostame raviplaani.
  4. 1 point
    Ma kull ei tea midagi Hr. Pajust ja tema fittidest ja ausalt ei huvita ka. Samas ma pole ka mingi kuntsnik aga kui vahegi aus olla siis pildid on paris asjalikud, isegi kohati vaimukad . no war, peace please.
  5. 1 point
    Täna õhtul tegin vabakava ja elemendid. Minu kättekõverdused, väike ülevaade
  6. 1 point
    Mõned arvavad, et see 30g müüt tekkis uurimusest http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/9405716 kus uuriti erinevate valkude (vadak, kaseiin) imendumist ja aminohapete vabastamist. Katses kasutati 30g valku korraga. Sellest hakati aga välja lugema seda, et justkui rohkem valku ei ole mõtet korraga süüa. Ja nii see olevat tekkinud. Teine valkudega seotud müüt on see, et dieedil olles tuleb tihti süüa, et lihaskadu oleks väiksem. See müüt olevat tekkinud aga katsest, kus alakaloraazis olles söödeti üht rühma 3x päevas, teist vist 5-6x päevas ja avastati, et 5-6x päevas sööjatel oli lihaskadu väiksem. St. lihaskadu esines mõlemas rühmas. Kuid katses kasutati vedelat proteiini, mis imendubki kõige kiiremini. Ja siis on seletatav, miks harvem süües lihasmassi kadu suurem oli. Tasakaalustatud toidu puhul, kus proteiinide allikad on mitmekülgsed, ei ole see aga probleem. 30g piir aga ka väidetavalt paika ei pea. Iseasi on aga jällegi see, et kuidas suurem laadung seedimisele mõjub jne.
This leaderboard is set to Tallinn/GMT+03:00
×