Jump to content

Edetabel


Popular Content

Showing content with the highest reputation on 17.05.2012 Kõikidest piirkondadest

  1. 1 point
    Keegi ei käse samamoodi kükkida nagu teised, andsime nõu vaid nö... Iga ühe oma asi kuidas teeb lõppude lõpuks. Natuke enda tegemistest ka : Täna võtsin osa gümnaasiumidevaheliset Tartu Forseliuse rammuehe võistlusest. Saavutasin siis I koha ja 4 alavõitu 5st Jõutõmbes panin algraskuseks 180kg, millega juba olin alavõidu teeninud:D mõtlesin, et enda testimse ja meelelahtutuse pärast teen siis 2 katset veel ikkagi, 200kgx1 ja 215kgx1 varuga kõik, tunde järgi kuskil 225-230 peaks üles tulema, kitsalt siis... Aga kuna ma olen siiski rohkem kulturist, siis väga neid jõutõmbe ja küki ühe korduse maksimume ei testi. Surumine 50kg seistes õlgadele 19 kordust ja kükk 115kg pingile 23 kordust( kuna olin viimane järjekorras, siis tegin täpselt 1 korduse rohkem, et säästa end). Pakkude tassimises 15m (40-60kg) samuti I koht ning III koha sain traktori vedamises, mis kaalus kuskil 2-3t - sealt noppisid paremad kohad suurema kehakaaluga tüübid. Ning pärast loomulikult otse trenni
  2. 1 point
    Võistlushooaeg läbi. Teen ka väikse kokkuvõtte Euroopa Meistrivõistlustest. Valmistumine oli seekord raske, kuna iga paari nädala tagant oli mingi haigusevimm sees. Jaanuaris käisin nina vaheseina operatsioonil ja kohe trenni 5 päeva pärast. Opist kergendust pole olnud, pigem vastupidi, nina siiamaani valus. Tagantjärgi tarkus: oleksin pidanud opi maikuu lõppu lükkama. Olin enne võistlust väsinud, tujutu, ärevuses. Võistlus ise polnud kõige hullem ja tegin oma tulemused enam-vähem ära. Parema keskendumise ja lõpuni pingutamise korral oleksin kindlasti ka paremaks suuteline olnud. Hõbemedal Euroopa meistrivõistlustelt ei ole ju paha, kuigi Athletic fitnessi kategooriat ilmselt veel teiste kategooriatega võrreldes samaväärseks ei peeta. Tänud Silvarile ja teistele toeatjatele! Aitäh Kulturismi liiduse võimaluse eest osaleda! Tänud Marko Terasmaa Raskejõustiku fondile, kust aasta lõpus saadud 300 eurot olid võistlusteks valmistumisel ainsaks rahaliseks toeks ja selle eest sai ikka mõned toidulisandid soetada:) Tartu Ülikooli Spordiklubile samuti tänud, kuna saan seal tasuta treenida. Mis edasi? Väike puhkus ja taastumine, kuna ka Horvaatias õnnestus peale 40 kraadist sooja 12-kraadise ilmaga külmetada ja jälle haigusevimm sees. Siis paneme Silvariga uued trenniplaanid paika. Suunitlusega Athletic fitnessile. Nüüd ka esi natuke selgem. Varem tahtsin Rootslastega sarnaselt õppida nõksuga lõuatõmbeid ja ökonoomsemat tehnikat triitsepsis. Nüüd teada, et suund ikka puhta soorituse poole. Kuna Athleticus ka kehavoor väga tähtis, siis käib ikka kõigi lihasgruppide treenimine edasi Kindlasti tahan ka sõudmise osas osa trenne sõudetreeneri käe all teha. Hea on see, et meil ülikooli spordihoones nüüd hea treener olemas ja grupi tunne tekkinud. Kindalsti on selle grupiga ka väiksed üritused koos plaanis. Koos on kergem rasket koormat kanda! Treenin edasi!
  3. 1 point
    Kunas õli peale hakkame panema.... sügis käes varsti kõik juba panevad....(inside joke)
  4. 1 point
This leaderboard is set to Tallinn/GMT+03:00
×