Jump to content

Edetabel


Popular Content

Showing content with the highest reputation on 28.03.2012 Kõikidest piirkondadest

  1. 3 points
    Kusjuures.... kehakaal. Ainevahetus ainevahetuseks aga kui ikka palju süüa siis kasvab ka kehakaal Olen enese peal järgi proovinud, samuti rasvapadjake kõhu peal on kiire tekkima .. Toitumisharjumused loevad väga palju. Ja liikumine samuti. Liikuda saab erineval moel. Kasvõi näiteks toast tuppa või trepist üles alla liikudes. On võimalus liikuda lõdvalt, loivates ja lohistades Kuid samas on võimalik sama liikumist tehes teadlikult kasutada paljusid erinevaid lihaseid Või võtta omaks kehahoiak: Selg sirgu, kõht sisse, rind ette ja seda enesele igapäevaselt meelde tuletada. See on nagu omamoodi ringutamine või sirutamine mis hoiab lihased toonuses. See on väga suureks abiks keha vormis hoidmise juures.
  2. 2 points
    Ütleks, et Triinul on kõvasti potentsiaali - ma küll ei tea, mis on tema taust sportlasena, kuid hetkel jätab ta väga hea mulje.... Kui tahab tööd teha ja kõvasti vaeva näha, siis proportsioonide ja esteetika poolest ei tohiks talle keegi vastu saada, nii kevadisel karikal kui sügisestel meistrikatel. Iseasi, kuidas kohtunikud hindavad lihasmassi ...
  3. 1 point
    ma ei tea, kas see sind ka aitab, aga mind aitas: ma sain soovituse piirata oma soola kasutust toidus ja soolaseid toiduained (hoiab vett kinni kehas) ja tulemus oli väga hea. 1kg vähem juba ja tunne ka ausalt öeldes parem. Armastan küll soolaseimaid toite ja ka toiduained, kuid üritan edaspidigi neid pigem vältida, eks patupäevi ikka tuleb, aga ilma nendeta hakkaks katus ka vist sõitma
  4. 1 point
  5. 1 point
    Laupäeval kell 14.00 Reval Cupil võimalik näha võistlemas järgnevaid Teami liikmeid: Marko Mölder - noored edasijõudnud kulturism Siim Kelner - juuniorid edasijõudnud kulturism Jevgeni Kuzmin - juuniorid edasijõudnud kulturism Egle Eller - bikini fitness Aleksandra Laer - bikini fitness Olga Jakovleva - bikini fitness Jekaterina Zabluda - bikini fitness Triin Kõrge - bodyfitness algajad
  6. 1 point
    ma ei saa küll aru mis sangasid sa endal näed
  7. 1 point
    Miks? Kõigil juhtub, küllap on see teadmine mul ka ~2 nädalat peale kontrolltööd ununenud
  8. 1 point
    Parimad kellaajad (meie ajavööndi järgi) treenimiseks on hommikul 10st 12ni ja õhtupoolikul 16st 18ni
  9. 1 point
  10. 1 point
  11. 1 point
    Kui siin foorumis hakkab keegi rasvu maha tegema, siis saab ta minu käest piki kukalt. Rasvad ja valgud on kriitilise tähtsusega makrotoitained ning see tähendab, et edasiseks mängimiseks jäävad ainult süsivesikud.
  12. 1 point
    Pigem soovitaksin rõhku lailihase arendamisele panna. Neid kõhu külgmisi lihaseid võid ju treenida aga IMO visuaalselt ilusa pildi jaoks oleks vaja, et ka seljapool oleks eestpoolt nähtav ning rasvaprotsent piisavalt madal, et see alakõhu pekk koomale tõmbaks. (Tavaliselt viimane mis kaob)
  13. 1 point
    Pilti vaadates on pigem vaja puusakonte natuke lühemaks saagida !
  14. 1 point
    Hea küsimus. Paraku on sellises vanuses kohvijoomine veel täiesti süütu tegevus võrreldes sellega, et teinekord näen linnas pargipinkidel algklassilapsi energiajooke kulistamas silmad punnis. Näiteks Rootsis on energiajoogid alla 18 keelatud.
  15. -1 points
    Võib muidugi ka Antsoniga ühendust võtta, et hormonaalset lähenemist proovida
  16. -1 points
    Ei ole nali. Hormoonid panevad paika selle, kuhu rasv meelsamini ladestub. Igat kehapiirkonda reguleerib isevärki hormoon. Parandades nende tasakaalu, eemaldad ka probleemkoha.
  17. -2 points
    Kui kaalu alla tahad saada tee rohkem aeroobset trenni. Esiteks toitumise kohapealt on tähtis see, et sa pead saama aru mida sa endale sisse sööd. Selleks on väga hea lugeda koguaeg neid sildikesi toidupakendite pealt! Siis sa hakkad vaikselt arusaama mida sa sööd ja, kus kui palju kaloreid, valku, rasvu, süsivesikuid on. Nt kõige lihtsam alla võtmiseks on see, et sööd madala rasva sisalduse ja kõrge valgu sisaldusega toitu ja ka süsivesikuid ei tasu üle tarbida. Loodan, et on mingisugust abi sellest lühikeset ja väga ümardavast tekstis.
This leaderboard is set to Tallinn/GMT+03:00
×