Jump to content

Edetabel


Popular Content

Showing content with the highest reputation on 14.12.2011 Kõikidest piirkondadest

  1. 1 point
    Osteoporoosi põhjusi on palju - mõned neist :kilpnäärmetalitluse häired, östrogeenide tase organismis, mitmed haigused, vitamiini D metabolism, suitsetamine, toidu mõju kaltsiumibilansile, Ca imendumine (õige vahekord magneesiumiga), rasvade vähesus (seoses D vitamiiniga), pikaaegne ravimite tarvitamine. Siin on kirjutatud vajalikest mineraalidest: http://www.lef.org/protocols/metabolic_health/osteoporosis_01.htm
  2. 1 point
    Nädalavahetus seljataga ja uus töönädal kohe kohe hakkamas. Nädalavahetus möödus Viljandis nostalgilises seltskonnas ja väga lõbusalt.... Vivaspordi jõulupidu oli väga vahva, päeval olin treeneriametis koos tippsõudja Kaspar Taimsooga, tema aitas läbi viia sõudmise võistlusi, mina võtsin vastu rööbaspuudel surumise ja rippumise tulemusi. Rahvast tegelikult päevases osas eriti ei olnud, kuid seda osavõtlikumad olid mulgid õhtuses programmis.... Sai käidud saunas ja jääaugus - super tunne peale seda, külma õlut ka veel peale sauna ja väga hea. Õhtul mängisin siis oma selle hooaja esimese jõuluvana Vivaspordi rahvale ja oli ütlemata lõbus. Õhtul jätkus pidu kohalikus ööklubis, koos Skyplussi hommikuprogrammi teijatega, nendega tisksusime hommuni välja... Olgu öeldud, et minu viimasest käigust nende hommikuprogrammi muutus niipalju ,et Kivisaar hakkas trennis käima... Nii , et minu missioon on täidetud kui suudan tuua mõnegi inimese spordi juurde. Tore oli näha koolivendi ja naabripoisse, keda ma ei olnud mõndasi 15 - 20 aastat näinud, tükk tegemist oli inimeste äratundmisega... Tundubki ,et keha vananeb, kuid sisu oli meestel sama nagu 15 aastat tagasi. Igal juhul väga meeleolukas nädalavahetus ja väga palju positiivseid emotsioone sai.
  3. 1 point
    Olen Aleksei Värä ja olen sõltlane........jõusaalisõltlane . Igatahes lühidalt: Kuni 14.a mugisin iga päev omale paar liitrit kokat, krõpsu, jäätist, šokolaadi jms sisse ja muidugi vanemate valmistatud toitu...ühesõnaga kõik läks alla. Kõhu peale oli siis selleks ajaks kogunenud mõnus mingi 9-pack ja mingi C korv ka . Suvevaheaeg peale 7. klassi hakkas ja mõtlesin, et peab alla võtma. Start oli 99,7kg umbes 182cm juures(ei mäleta täpselt). Alguses rattaga 20km järjest, siis 40km 20+20 siis järjest 40km, seda kõike linnas ja täiesti tavalise hobby-halli rattaga . Ehk siis keskmiselt sõitsin maha kusagil 3000km ja miinus 30kg. Aga ei tasu siiski nii kiiresti alla võtta, positiivne on see küll, kuid minul näiteks lõigati sama talv sapipõis välja, aga ma ise ei kahetse üldse, et sai kätte võetud. Tuleb siiski mõistlikult toituda, mitte üksluiselt nagu mina. Ja mis veel, muidu olin suhteliselt kahe-kolme õpilane koolis, aga peale kaalulangetust otsustasin õppima hakata ja hakkasin ainult neljasid-viisi saama . Nüüd läheb juba teine kursus TÜ majandusteaduskonnas, nii et oli kasu ka sellest õppimisest . Jõusaalis hakkasin järjepidevalt käima peale operatsiooni kusagil talvel samuti, aga alguses ei teadnud toitumisest väga midagi, seega paar aastat sai lihtsalt niisama tühja rassitud, v.a see, et lihased tulid natukene välja. Nüüd panen ainult täie rauaga edasi, võimaluste piires . Loodan, et oli huvitav lugemine ja motiveerib ka kedagi ennast liigutama . Muidu peale aprilli esimesi võistluseid hakkasin massi koguma ja kirja panema trenni, kaalu, mõõtusid, http://www.trennihunt.ee/valeksei väga mugav koht Aleksei
This leaderboard is set to Tallinn/GMT+03:00
×