Jump to content

Edetabel


Popular Content

Showing content with the highest reputation on 29.11.2011 Kõikidest piirkondadest

  1. 2 points
    Siia sobib hästi vanasõna : " ära paska torgi hakkab haisema..."
  2. 1 point
    Eastlabs.biz has now online over 1300 photos from the weekend. Photos sorted by categories can be found here - http://www.eastlabs.biz/article/2258/SID=7f3a8f9cf8f2e644eee918fb60557e7f
  3. 1 point
    Tegelikult siin ei saa otsustada, mis tõsine ja mis mitte nii tõsine uudis enne, kui naist laval pole näinud. Ja üldse pole paha, kui Bikini Fitness jõuab ka laiema ringini! Kuid selline uudis tänasest Skyplusist kuulduna pani seda üles otsima ja ka siia postitama. Iga üks ise otsustab, mida järeldab. Ise pole ka kursis väga aga koos Nõia-d ei tohiks enam olla.
  4. 1 point
    Väike emakeele kursus ei teeks ka eelnevalt paha
  5. 1 point
    PS. Uldiselt usun et iga ala "eeskujud" nagu s66 paska ja saa meistriks ¨v6i saa megasuureks puhtalt on muutid ja kulisside taga tehakse ikkagi k6ik et saaks v6imalikult suurt vahet näita(ehk tarbida k6ik v6imalikud toidulisad ja heal juhul ravimid lisaks) ja muua oma ideoloogiad ja näiteks raamatuid/DVDsid ja teenida "6ppilaste" arvelt endale miljonied Timo jutus on tõde. Juba vanasti ei räägitud kõike nii, nagu tegelikult tehti. Ja see viimasel päeval tordi söömine ei tähenda veel seda, et kogu ettevalmistusperioodil on söödud torti ja pitsat.
  6. 1 point
    Kuidas sul sellega jäi, lugesid läbi ? Argumenteermisoskus on justkui vähe inimlikumaks muutunud. (või olen ma lihtsalt juba harjunud )
  7. 1 point
    Alles hiljaaegu rääkisid ise ka, et teadus on jama, "suured mehed" on KÕIGE targemad. Millest selline muutus nüüd? See ongi minu jaoks paras müsteerium.
  8. 1 point
    Neid artikleid võib ju kokku toksida, kuid absoluutset tõde pole olemas. Mind näiteks ei veena uurimus, mis "viidi läbi ameerika tudengite seas". Sama hästi võid lisada kuhugi, et mingi uurimus viidi läbi Uugametsa vanadekodus:) Ja edasi? Mõnekümne, mõnesaja kui ka mõnetuhandelist uurimust ei saa üldsustada elik laiendada kogu inimkonnale. See kõik on tore lugeda, kuid ära hakka prohvetiks, kes ainust ja ülimat TÕDE nüüd saabus kuulutama.
  9. 1 point
    Kle Taltsi poeg, Su mögal oleks mingigi mõte olemas, kui keegi selles,keegigi kunagi kasu saaks! Sa solvad igal selle teema leheküljel inimesi, kellga Sa peaks pigem arutama, pigem madalamat profiili hoidma kuna neist vähemalt ühel on ka vastav paber olemas, mille olemasolu tähtsust Sa vist küll kahjuks ei tunnista nagunii, mitte paukuma ja igast kuradi Sulle vastutoodud argumendist mingit viga leida, et jälle neid lollakaid irvesmaile postitada! Või äkki Sa naudid seda? Siis on asi veel hullem! Mõtle korrakski, et Sul ei pruugi õigus olla ja guugel on ju otsatu auk, Sa võid siin viimse päeva laupäevani linkida, et nää jälle tuttuus uurimus! See ongi ju lõpuniehitamatta jääv linn, tänasepäeva uuring ei ole mingi näitaja, keegi praktiseerib, nö tõestab ja siis alles nii ongi, mingiks ajaks võib-olla! Kas sa sellist vanarahva ütlemist usud, et selline Sa välja näed, mida sööd? Kogu selle planeedi ajalugu on üldiselt näidand, et nii on! Praegu Sa oled kindel, et kõik on nii nagu nagu Sa ütled, oli see Henry Ford või Alva Edison või keegi taoline, kes õhtuti oma arvamuste üle mõtiskles, et kas on ikka nii nagu ta päeval mõtles ja pani vead kirja, mida ta ka küll tol ajal vigadeks aind pidada võiks! Mis Sa mõtled, et Otter ja teised, kelle jaoks see teema leiva lauale toob ei uuri ja ei arene, ei käi koolitustel, ma usun, et käivad nt. Ma ostan Sulle kümme vahutorti, 10 kg suhkrut ja palun põlvili Su ees andeks, kui kümne aasta pärast kulturistid nendega vormi teevad! Ja ma pole kogu teemat läbi lugend, kas kasvõi üks mingit kulturisti jaoks arvestatavat vormi omav inimene peale Sinu (Sa ei kuulu sinna hulka (veel) ) ka sama teooriat pooldab? Jätame füsioloogia või noh selle peenikese teema kõrvale, keskenduks välimusele ja tulemusele! Et siis jah, selle oma mõtte päheistutamise asemel võiksid Sa diplomaatilisem olla lihtsalt, pole ju eriti ime, kui asja õppind inimesele käib pinda, kui nüüd järsku keegi guugeldaja ütlema, paha sõnavara kasutades, et Teil pole õigus. See on elu! Kuigi on ju olemas ütlemine, et Fuck School, We Have Google! Ja Innu on mu nimi bon-is, ehk olen Su teooritega ka sealt kursis ja muidu pole vigagi, aga võta vähe vaiksemalt, ehk ole korra elus kulturist ära! Ma ka pole olnd ja ei saagi olema, aga ma ei õpeta kahes avalikus foorumis algajatele toitumist kah, ma tean ise, mis vale on
  10. 1 point
    Selgtuseks. Võistlus mitte ei veninud vaid aeg oli üle planeeritud. Liiga palju on tahta ka, et kohtunikud ja kettamehed on hommikust õhtuni ilma kohvipausideta ja söömata. Tööpäev on selleks liiga pikk. Alustasime kell 8.00 ja lõpetasime 20 paiku vist. Kohtunik ei peaks nagu varas, jooksujalu ja kugistades oma lõunasööki võtma. See aeg tuleb edaspidi võistlustesse sisse planeerida. Samuti oleks viisakas teha kohtunikele ka väike laud kohvi ja mõne küpsisega, et kaalugruppide vahel end turgutada. Ei ole vist palju tahetud? Eestis aga ei ole ma seda kunagi näinud. Euroopakatel ja maailmaomadel on see aga elementaarne. Mis puudutab tõmmet, siis asi on tihtipeale pisiasjades. Esiteks ei olnud kasutamiseks 0,25seid kettaid, see ajaski segadusse. Selge on see, et see ei ole sportlase ega ka kohtunike-kettameeste kohustus kettaid taskus kaasas kanda, aga intsient toimus ja see on kahetsusväärne. Teiseks oleks pidanud su avakatsele otsa minema ainult 2,5kg, sest 1 minuti jooksul sa uut raskust üles ei andnud. Mitu meest olid juba katsel käinud ja raskust ikka ei olnud lauda toodud. Pidin sulle seal märkuse tegema. Pisiasi samuti, eksju! Aga reeglid nõuavad distsipliini. Seejärel alles oleksid saanud katsetada 315kg ja näha kuidas 295 ja 297 eelnevalt mõjusid. Asja võib võtta ka niipidi. Esimese katse põhjal ma küll ei jaga arvamust, et see 315 oleks kindlasti ära tulnud, sest tehnika oli täiesti logu. Saad mu sõnu ümber lükata 17.12 Kõrvekülas. Niikauaks, edu!
  11. 1 point
    Tahan kiita võistluste erinevaid tabeleid ja ekraane. Inf pidevalt olemas, ei pea käima Silbaumi juures õlga kriipimas "ole hea millal keegi katsele saab". Asi juba nagu väljamaal Aless tegi hea töö ära ja tänud renku abistavale õlale. Ning tulemused ka juba üleval, lihtsalt super orgunn. Tõenäoliselt tuleks selles kõiges tänada Alessi, hea töö! Ja kui keegi vingub neti ülekande ja/või heli üle, siis tulge järgminekord kohapeale kaasaelama
  12. 1 point
    Esialgu oleks surumispink kodus küll liiast. Kasuta ära potentsiaal, mida saad teha enda keharaskusega samadele lihastele. Kätekõverdused. Ja esialgu on pigem parem õpetada lihased tööd tegema ja pikemad seeriad kätekõverdusi pingil surumise asemel on väga head. PowerGymi lõuatõmbetoru on ka hea abiline selja treenimiseks. Sinu esimene prioriteet on saavutada esialgu regulaarsus ja rutiin. Iga päev ei ole pühapäev ja tuleb vahele päevi, kus tuju paha jne. Püüa alustada väikselt, kuid iga päev ja ühtki korda vahele jätmata, mida iganes vabanduseks tuues.
  13. 1 point
    Mina üle 2 harjutuse rinnale üldjuhul ei tee. Harva 3, aga kolmas on sel juhul kergem. Kui on rasked harjutused, siis on piisav. Kui tunned, et väheks jääb, siis pane lendamine ka sisse. Kui tunned, et ei jää väheks, siis võid üle nädala positiivsel pingil surumist lendamistega asendada.
  14. 0 points
    Millega see vanahärra sind nii väga segab ?? Temal on oma elu ja see pole sinu asi kus ta võistleb või kelle eest ta võistleb.
This leaderboard is set to Tallinn/GMT+03:00
×