Jump to content

Edetabel


Popular Content

Showing content with the highest reputation on 23.11.2011 Kõikidest piirkondadest

  1. 1 point
    Siis on super! Huviga ootame abs võitja tulemust ja isegi minul tekkis veel kerge medalilootus kui minu ees 4 ja 1 koht läksid kontrolli. Ma ei tea, mitmendad mehed läksid Kuusnõmmel ja Rückul, aga tundub, et ka nendel on veel medalilootust ja võimalik, et kokkuvõttes tõuseb Eesti äkki maailma esimeseks klassikalise kulturismi riigiks kokkuvõtteks paari kuu pärast...
  2. 1 point
    Dopinguga polnud halvasti midagi tehti 19 testi, üks keeldumine seega 20 kokku. Üks positiivne keeldujale juba kirjas. Testid on juba Helsingi laboris. Klassikalise kulturismi MM võistlustel võeti testi kõik esimesed kohad. 2 loositi järelejäänud 5 finalisti hulgast. MK sarjas võeti loosiga igast kategooriast üks võistleja. Testijate töö kestis kella 01:30 - ni. Legendaarne kolmik:
  3. 1 point
    Huvitav, kas ma peaks siis -83 minema, kui siin niimoodi kaalude jagamiseks läks. Hakkaks ka ilusaks..
  4. 1 point
    Rääkides veel rotaatormanseti harjutustest, siis kui loogikale pihta saada, siis pole sugugi raske huvitavaid harjutusi ja nurki kombineerida, isegi vaikselt leiutan mõningaid, eks kunagi näete, kõike ei tasu kohe välja käia ka Mind infojagamine vaeseks ei tee, ja loodan et ka keegi selle pärast töötuks ei jää.. Aga ma ausalt öeldes ei oska kuskilt alustada, võtame näiteks testid: Ober'i test eemaldajate pikkuse hindamiseks... Piriformise test Sul jäid mainimata gemellus superior, ja natuke töötab ka gluteus maximus Ja piriformis on eemaldaja, kui reis on painutatud, lisaks painutatud reie puhul veel obturatiorius internus, gemellus inferior Märkasin, et ütlesid, et treenid reite lähendamist, aga kui valu on eemaldajates, on need nõrgad ja vajavad treenimist.. vähemalt nii neti teel ja jutu järgi pakuks välja küll. Eks seal võivad olla ka mingid triggerpunktid või iliotibiaalsideme sündroom. Hope this helps.
  5. 1 point
    Krahma leiba / saia kandikule rohkem juurde
  6. 1 point
    Mina tahaks praegu rebasepirukat, kes on moosipalli ära söönud!
  7. 1 point
    Kõik juba läbi proovitud...Keha on igasuguste ekstreemsustega juba nii harjunud, et tuleb ikka varvaste kallale minna
  8. 1 point
    Natuke huumorit enne suuremaid kannatusi: EESTI KOONDISE KANNATUSED ÕIGESSE KAALU SAAMISEKS SÜGISEL 2011:
  9. -1 points
    Süskarid ei puutu otseselt asjasse, kui räägime rasvamassist. Kaalu kõigutavad vee ja glükogeeni arvelt. Võib väga vabalt kaalu ja rasva kaotada ainult süsivesikuid süües, ning samas võib ka 0 süsivesikute-dieedi puhul edukalt kaalus juurde võtta ja paksuks minna.
This leaderboard is set to Tallinn/GMT+03:00
×