Jump to content

Edetabel


Popular Content

Showing content with the highest reputation on 17.11.2011 Kõikidest piirkondadest

  1. 1 point
    Homme hommikul Dr. Rafael Santonja hommikutelevisioonis, orienteeruvalt kell 7.30 - 7.50 . Oleg kell 7.00 Pervoi Baltiski kanalis ja minu tänasest trennist ja jutust ka klipp hommikutelevisioonis orienteeruvalt 7.30 - 8.30. Head vaatamaist!
  2. 1 point
    Öelnud siis, et "mul on stuudio naistest suurim biitseps" või "mu löögijõud on suurem kui sul".
  3. 0 points
    Vaata kus suured spetsialistid siin välja tulnud, ei tea mis eesmärgid või treenituse tasegi inimesel on ja juba soovitavad mis mõistlik ja mis mitte. Loomulikult võid teha ka selliselt, et kõik lihasgrupid ühel päeval aga siis igale lihasgrupile ainult 1 või 2 harjutust, et treening liiga pikaks ei veniks. Paljud soovitavadki alguses nii teha, et keha kohe mitte liigselt üle koormata - anda aega harjumiseks lihastreeninguga, kui alles algaja oled. Samuti kasutatakse sellist treeningkava lihtsalt üldfüüsilise vormi hoidmiseks (näiteks olles ise sõdur, matkasell või kes teab kes veel). Analoogseid kavasid jõusaalis kasutavad ka paljud teiste spordialade esindajad, muidugi neil on tihti hulk spetsiifilisi harjutusi mida lihtne "tahan suur olla" jõusaalis käija ei tee.
  4. -1 points
    Võib aga pole kõige mõistlikum. Klassika oleks jagada keha kolmele päevale.
This leaderboard is set to Tallinn/GMT+03:00
×