Jump to content

Edetabel


Popular Content

Showing content with the highest reputation on 15.11.2011 Kõikidest piirkondadest

  1. 1 point
    Ära võta kõike nii tõsiselt..talle makstakse, et seal hommikuti mula ajab Eks nad proovisid teemale tavainimese seisukohast läheneda.. ma olen hullemaidki müüte kuulnud, kui seal küsitud rebenemise jne kohta
  2. 1 point
    http://www.toitumine.ee/d-vitamiin/ Soovitatav, kui on soov varakult Liiva-Annuse ja Mulla-Madisega heaks semuks saada.
  3. 0 points
    Tavaliselt ma sellistel teemadel sõna ei võta, kuid antud olukorras ei saa ma mitte vaiki olla. Kuulasin ka netist natukene seda programmi ja ausalt öeldes ma ei saa aru, kuidas üks mees ikka nii lolli juttu saab ajada...Ma saan aru, et tegemist sellise tavalise meelelahutusliku hommikuse mulinaga, kuid siiski, meesterahvas, alustades sellest sheikidele "löga" nime andmisest, söömiskapriisidest ja lõpetades küsimustega, et "aga kas need lihased plahvatada ka võivad" või "kas need lihased trenni ajal nahka ka puruks rebivad"...ma ei tea...sellised need jutupaunikust mölalõuad fa fa vennad ilmselt ongi kõik. Otile au, et üritas vähegi tavakeeles kõike kaitsta ja selgitada, aga veelkord tõestus sellest, kui rumalad ollakse, isegi meesterahvad...ma ei tea...Kivisaar või kes iganes, no kui nii lolli juttu peaks ajama, ma ei teeks suudki lahti.
This leaderboard is set to Tallinn/GMT+03:00
×