Jump to content

knydo

Kasutajad
  • Sisu loend

    9
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Kogukonna Reputatsioon

0 Neutraalne

knydo

  • Tase
    Vaatleja
  1. Õlu ja kalorid

    Kõige hullem on viski + coca.... Ja Dsinnid... viskis on poole rohkem peaaegu caloreid kui rummis 0.5 l kohta...
  2. Neile kes veel siis ei teadnud... Saate ka natuke targemaks • L-Leutsiin on üks vajalikumaid aminohappeid, mida inimese organism ise toota ei suuda. • L-Leutsiin on üks tähtsamaid vältimatuid aminohappeid (BCAA), mis kaitseb lihast füüsilise koormuse ja dieedi ajal. • Kiirendab rasvapõletuse protsessi. • Sobib kõigile sportlastele. Peperine - Aitab kaalu v2hendada ja vitemiine ja mineraale verre pumbata *ehk siis annab vastupidavust ja aitab kaalu v2hendada. Looduslik aine , pole mingi keemia vähemalt.. Võib selle teema nüüd vist lukku panna
  3. Esimene teemakohane vastus... Tnx ex ma uurin siit siis .
  4. Loe enne ikka korralikult läbi mis ma kirjutanun olen, keegi ple rääkinud et ei mõju.
  5. Ma ei saa aru kust tuli see jutt et proteiin ja kreatiin pole mõjunud, ma ütlesin et olen neid kasutanud, ja mitte kuu, mingi aasta enamvähem ja nad mõjusid küll väga hästi. Tahtsin midagi muud proovida nende pulbrite asemel ja ostsin ära ja küsisin siit et mis see on täpsemalt.
  6. Ma üritangi hetkel uurida seda, mõtlesin et küsin siit alustuseks,ootan veel vastuseid.
  7. sest ma olen teisi proovinud.. proteiini ja kreatiini, Kui midagi ei proovi siis ei saa kunagi teada mis värk on, ma tean niipalju et need peaks head olema,aga mai tea täpselt kuidas need asjad toimivad või mis nad on täpselt,,, Sellepärast küsingi siin aga nagu näha siis teie ka ei tea sellest asjast midagi!
  8. Jah saan aru kuidas võtta tuleb aga mul pole sellest toodest aimugi .. On see hea või halb , hind oli pea 1000 kr iirimaal, sellejärgi peaks hea olema
  9. Tere ,et sai selline toode täna muretsetud,aga oleks vaja teada kuidas see toimib ja asja, siin inglise keeles suht vähe seletatud. Äkki keegi oskab nõu anda, mis võiks sellega koos võtta n. treeningu ajal jms Toode siis siin . http://www.bodyhut.com/usn_leutec_anabolic...80_caplets.html
×