Jump to content

virtualman

Kasutajad
  • Sisu loend

    9
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Kogukonna Reputatsioon

0 Neutraalne

virtualman

  • Tase
    Vaatleja
  1. mul on viimasel ajal nii olnud, et paar kolm tundi peale õhtust trenni hakkab süda puperdama, või läheb rütmist välja. enamasti siis, kui ma just pikali olen. ühe korra on ka uni olnud öösel häiritud, süda oli justkui ärev. nüüd olen paar korda ära jätnud õhtused magneesiumitabletid. ühe korra oli kõik ok, teisel ööl jälle imelik ärevus. oktoobrist olen saalis käinud 3x nädalas ja ühe korra lisaks teinud aeroobset (rulluisk või jooks, keskmiselt 1h, pulsiga kuni 145). enne oktoobrit teen just peamiselt aeroobset. ei saagi aru, kas südame jaoks on jõusaal tõesti niipalju raskem..
  2. Dennis

    ise sattusin selle filmi otsa eile täiesti juhuslikult. vaatsin lõpuni ja et seal on episoode, mille üle tänaseni mõtteid mõlgutasin, siis otsustasingi filmi teistega jagada. minu arvates on seal väga oluline point, mis võiks oluline olla ka ühele tervele ja tugevale mehele. samamoodi kui seal filmis oli rõhutatult täies elujõus mees oma vananeva ema "käpa" all, tean ka ise mõnda meesterahvast, keda ema "vabaks" ei lase ning kui neeb mehed ka ise on vaimult pigem sissepoole elavad, siis juhtubki see, mis filmis oli juhtunud. pole mehel naist, peret ega õiget sotsiaalset sõpruskonda. siin foorumis on aga palju noori poisse, kelledest mehed kohe-kohe saamas. pidage meeles seda kutid, et ema on küll väga oluline, kuid ta ei tohi teie elu juhtida. nõuannetest piisaku. lisan veel, et sellele samale temaatikale on tähelepanu juhtinud ka minu oma elukaaslane ja minu kahe lapse ema. sellele tegelasele aga, kes seda filmi jamaks nimetab (kaks minutit peale lingi lisamist, kusjuures filmi pikkus on 18 min!?) soovitan videoplanetist laenata film "kiireid ja vihaseid" - täpselt sinu jaoks. mõnele on jumal lihtsalt teisi asju andnud.
  3. sinu poolt põletatud kalorid ühes treeningus?

    sa paend ikka väga hullu käisin üleelmisel talvel mõned kuud taipoksis, trenn tundus väga intensiivne. aga et pulsikella polnud võimalikkanda, siis täpset kalorikulu ei tea. sisetunde järgi pakuks 1200-1300. trenni kestvus 1:30-1:40
  4. Sõudergomeetri tulemused.

    novembris sai tõmmatud viimati 500 meetrit. aeg 1:25:6 eesmärk novembris 2009 on 1:20 ehk 5 sekundit korrektuuri. töötame-töötame mina tõmbasin raskusega 10 kuna võistluste kohtunik dikteeris. jalg oli lõpuks ikka päris pehme ja viimased 10 sek oli ka täpid juba silme ees mulle enadle oleks raskusega 8 rohkem meeldinud.
  5. kes trennides pulsikella kasutavad võiks siia teemasse kirjutada oma hariliku saalitreeningus põletatud kalorite hulga. samuti ei teeks paha juurde kirjutada ka treeninguks kulutatud aeg, siis saab hinnanguliselt võrrelda ka teiste treenijate trenni intensiivsust. ise olen vaadanud, et olenevalt päevast kulub 800-950 kcal, trenni aeg 1:10 kuni 1:35. kell läheb käima alustades soojendusega ergomeetril ja kinni panen siis, kui venitused läbi ja aeg pesema minna. saalis käin vahelduva eduga 3x nädalas. kaal 84,5 / pikkus 184 / vanus 31
  6. Sõudergomeetri tulemused.

    novembris sai tõmmatud viimati 500 meetrit. aeg 1:25:6 eesmärk novembris 2009 on 1:20 ehk 5 sekundit korrektuuri. töötame-töötame
  7. aga kuidas üldsegi rinna siseosa treenitakse, kui kasutada ei ole trossidega trenazööri? mul on variandid kang, kaldpink ja hantlid..
×