Jump to content

mälvõu

Kasutajad
  • Sisu loend

    8
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Kogukonna Reputatsioon

0 Neutraalne

mälvõu

  • Tase
    Vaatleja
  • Sünnipäev 26.06.1987
  1. Mass 2

    mass2-te pead jahh 2dl panema sest see võrdub 100g ja kui sa koostist natukene lähemalt uurid siis saad teada et seal on protet 36g 100 g kohta. kuna lihas tahab peale trenni a la 30 g protet vähemalt saada siis on 2dl täitsa õige kogus. ja kui teha väikesed arvutused siis kiire kokkuvõte oleks selline et 1,3 kg mass2 pakist saad 13 portsionit ehk siis 13 trennipäeva []
  2. valgujook enne magama minekut

    ma pistan ennem magamaminekut tavaliselt ühe kohupiima nahka, siis tuleb hea uni
  3. kohupiim ja kodujuust

    vanaema tehtud kohupiim on ikka kõikse parem ma pakun ..paneb lihase kasvama;) mina näiteks söön kohupiima segatuna piimaga ja maapähklitega: piim teeb vedelamaks ja maapähklitega treenin ma lõualihaseid . Pole kül uurinud kas see kooslus otseselt hea on aga parem tunne ikka kui näsida lahjat kohupiima
  4. Palju oleks umbes rekord?

    aga alati saab ju kedagi suvalist jõusaalis hetkeks appi kutsuda! ega abi palumine pole häbiasi samas võid ju ka astmeliselt minna ..algul paned mingi a la 60% oma eelmisest maksist teed sellega paar korda ja siis hakkad järjest raskusi tõstma alguses vb 10 kg kaupa siis 5 jne(kordusi üle ühe ei soovita, väsitad ilmaaegu lihase ära ennem max-i muidu) eks sa üks hetk tunned kui raskused juba vaevaliseks lähed ja siis laenad juba kohalikku tööjõudu, kes sulle toeks tuleksid mina vähemalt teen nii kui sõpra vahest kaasas pole igatahes jõudu katsetamaks
  5. Trennis hakkas paha

    ...ja ma oleks just tahtnud pakkuda et äkki rase aga selle välistame nüüd vist aga kõige selle juures ..on sul toitumine korras olnud viimasel ajal?
  6. Tõmbed plokil, ülalt kukla taha ??

    noo kui käed sirgu ei lähe siis ei saa sa ka lihastele täit koormust anda(lihas ei liigu täies ulatuses) ja seeläbi arened ka aeglaselt ja samuti võib tekkida see et lihas harjub vähese liikuvusega ära ja pärast raske õigesti teha I think
  7. kükkimine- raskem kang teeb turjale valu

    arvatavasti hoiad kangi liiga kaela peal ..lase kang allapoole trapetsi peale, kui on peeglit kust vaadata ,siis lase kang nii alla et kangi natuke õlgade taga näha oleks. samuti hoia kätega kitsamalt ..see aitab trapetsit pingul hoida ja nö punnitab kangi luupealt lahti aa no see muidugi harjumise asi ka
  8. Kanafilee

    selline küsimus suurele ringile, et kumb on kasulikum, kas kanafileed keeta või praadida??
×