Jump to content

r2iner

Kasutajad
  • Sisu loend

    55
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Kogukonna Reputatsioon

0 Neutraalne

r2iner

  • Tase
    Värske olija
  1. sinu pikkus ja kaal, vanus?

    178cm 64kg 18a
  2. treening korvpalliks(hüppe võime)

    Kas sellel 15 nädalasel perioodil tohib ka jõusaalis jalgadele jõu trenni teha?
  3. Küsimus Naistele(abi) sõrmus

    kas see mitte nii pole, et sõrme diameeter=sõrmuse nr?
  4. Rammsteini laulja surub 400?

    Andreaz mõtles vist surunud. Ja TANK mõtles, et ta Surub või on surunud. (ehk ta pole kindel) Vähemalt mina sain küll nii aru. samas suur mees ta on küll, täiesti võimalik, et surub.
  5. film "300"

    Rääkides bratist ja bumerist kas taolisi filme on veel? Kuna need neli olid totaalselt parimad.
  6. Shoutbox

    I didn't expect you to be impressed. Lihtsalt kas poleks mugavam?
  7. Shoutbox

    Ma loodan, et keegi teab, mis see on ning ma mõtlesin, et see sobiks siia lehele väga hästi, kui vaja küsida midagi väikest, mille jaoks ei ole mõtet teha uut teemat foorumisse. Siin lehel vist on jutukas ka, kui ma õieti mäletan, praegu ei leidnud, aga shoutbox oleks mugavam. Ma usun, et paljud teadjad ja muidu mehed ei viitsi jutukas käia väga. Niiet mis arvate? Praegu tean ühte kohta kus on üks variant sellest olemas: http://www.tdr.ee/ (paremal lehe ääres)
  8. Ronnie Coleman Relentless

    Tekib küsimus, miks ta üldse politseis töötab? Palga pärast ta seal vaevalt on
  9. Rind

    Hetkel teen rinnale kolme harjutust. Kangiga rinnalt surumine, kaldpinnal lendamine ning horisontaalsel pinnal lendamine. (kokku 12 seeriat, püramiidi kõigi harjutustega.) Sooviksin alustada pulloveri tegemist, kuid siis läheb neid rinna harjutusi liiga paljuks. Nii palju kui mina tean, treenib surumine rinda altpoolt ja pullover alt ja väliskülgedelt. Niisiis soovid oleksid sellised: 1. Kogu rind saaks koormuse (alt, pealt, keskelt jne..) 2. Alustada pulloveri tegemisega 3. Alles jätta kangiga surumine. Mis oleks minu puhul parim lahendus?
  10. Armukesed.

    See Ümera nali on ikka parim, mis ma siiamaani olen kuulnud. Tõsiselt hea Naeran seda veel kolm päeva
  11. Natuke kunsti

    Mõni on liiga lihastes. Aga noh, nende keha.
  12. Valusad videod

    Mismoodi see vigastus üldse välja näeb?? On kellegil pilti ?
  13. Saan kolme kuu pärast 16 ja surun 65 hetkel. Samas ma väga suur poiss just pole ka
  14. Millega veel tegeled

    Vahel ikka sõpradega kossu ja jalkat. Sõidan Rulaga, Rattaga.
  15. Käsivars

    Treenitakse ka kaela eraldi. Tean kohe päris mitut sellist.
×