Jump to content

-vectra-

Kasutajad
  • Sisu loend

    25
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Kogukonna Reputatsioon

0 Neutraalne

-vectra-

  • Tase
    Algaja
  1. film "300"

    vaatasin siis ka oma kodu telekast seda No ütleme et peale 15minti jäin ma magama, kuigi ma jään väga väheste filmide juures magama Arvatavasti selle pärast jäin magama, et tean kuidas seda filmi tehti nagu LOAHOONES ja kõik see tagumine pilt oli arvutiga tehtud ja jättis väga võltsi mulje aga jah peale ülestõusmist sai BRAT (vend) vaadatud ja nonäed..kohe vaatsin lõpuni. (polnud kordagi näinud ja suhtusin eelaimusega sellesse, aga nüüd vaatan ka brat2-e ja bumerid ka ära )
  2. Ja kus Sina töötad?

    Õpilane ja tallinki laos kahjuks jõusaal on kaugel ja ajad üldse ei sobi ning kool ja töö võtavad kogu aja
  3. Armukesed.

    Ma läksin seda lugu lugedes ikka päris mitu korda närvi aga muidu oli hea jutt
  4. Trennil pole tulemusi

    mis imeline expert mina olen, ise alustasin veebruari alguses aga raskused on sul küll väga väikesed..kasvõi ntx pullovev 12,5kg, misasja..kui sa lükkad üles pea 50kg. Ise ma lükkan üles ehk 30kg(kooskangiga siis) ainult aga pullover teen 25-30kg kuigi seda mu treeningkavas pole sai ikka ära ju proovitud. ja kas hantlitega on ainult 1hantel 9,5kg või mõlemad kokku ei taha küll promoda, aga ise tellisin treeningkava ja söögikava Marek Kalmuse käest, tõesti söögikava ei jõua jälgida nii pingsalt (rahakotile hakkab iga päev kanafille jne) aga treeningkava küll ja raskused on mul tõusnud ja kuigi mul pole seeriatena trenn on siiski arengut näha..eriti rinnalihastes mille üle olen ma vääga õnnelik ja igakord kui peeglisse vaatan ning näen, et mul tõesti on lihased suuremaks läinud tekib jälle tahtmine jõusaali minna =)
  5. kaal ja pikkus...

    vanus: 16 pikkus: 178cm kaal: 60 +-1 soov: nii ligi 70-75kg? pst.. jõusaaliga alustasin (+toitumine) kuu aega tagasi ja kaal oli siis 55kg, nüüd 60.. olen happy
  6. Arnold Tokko 42 - õnnitleda võivad kõik !

    Kas tõesti väärib selline mees kulturistide presidendi kohta? http://www.postimees.ee/280206/esileht/sport/193429.php Aga väikesed õnnitlused ka minu poolt
  7. Lihtne hommikusöök?!?!

    Vanasti sõin 2võileiba+tass teed Nüüd taldrikutäis tatart millele hakin vahest liha sisse, vahest panen pasteeti..et maitse parem oleks Ning magusaks kohupiima moosiga + tass teed Enesetunne on palju parem ja söön ka kokkuvõttes päevas rohkem kui hommikusöök on korralik!
  8. Täiesti algaja, mida? kus? millal?

    Oskab keegi öelda, et mis lihasgruppi kangi surumine kõige rohkem hõlmab (lamades) asi selles, et treeningkavas küll sees kangi surumine 15x..aga selle 15x teen ma vaevu vaevu ära vaid täiesti tühja kangiga...tglt kang ise on suht raske, aga kuidagi "mark" on ikka tühja kangi üles punnitada..
  9. Kuidas kaalu tõsta?

    Kindlasti õige toitumiskava! soovitan siit samast fitness.ee -st tellida ja sa ei kahetse toitumiskava, trenn, puhkus ja küll need kilod tulevad endal oli sama jama ja seda on isegi peale 4-ja päeva näha et kaal on tõusnud Pst..niipalju kui mina aru sain, siis palju oleneb hommikusöögist! Hakkasin hommikul 2x rohkem sööma ja päeval suudan ka rohkem süüa kuna kõht läheb tühjaks
  10. 3X nädalas ja üks trenn venib nii 2h pikkuseks 3x rahuliku tempoga etteantud kava
  11. Millega asendada?

    Tean, mulle ka see helesinises pakendis lahja kohupiim ei meeldi Mina panin ntx maasikamoosi peale ja läks alla küll. Kui dieet või treener lubab siis aseneda ntx vanilli maitselise kohupiimaga, see on 5x parem kuigi rasva samuti 0,1g 100g-s
  12. Täiesti algaja, mida? kus? millal?

    Kükid kangiga on täitsa treeninkavas sees Njaa..kärsitu ma olen, ei salli viivitamist, ootamist ega tulemuseta rassimist aga eks peab sellest üle olema ning järjekindel
  13. Täiesti algaja, mida? kus? millal?

    miks nii siis? Alguses pidi areng suur olema ja kui veel aineid kasutada siis jah pidi veel paremini minema. Aga kui mu plaaniks on kasvatada lihasmassi ehk lihaste suurust, siis kuidas ma harjutsi tegema peaks.. kas seeriatena või nagu ringkava..et ntx 20kõhulihast, siis astumine pingile kang turjal, jalapress jne jne ning siis jälle kõhulihased, jalapress jne ootan huviga vastust
  14. Täiesti algaja, mida? kus? millal?

    mai tea..piim ei pidavat ju trennilõpus hää olema..imendub aeglaselt ok jääb vist hera80 kuigi NO1 vist on parem, aga kallim
  15. Täiesti algaja, mida? kus? millal?

    ei söönud üldse palju eelmine õhtu.. aga koolis läks toit juba leebemalt sisse..aega võttis aga asja sai.. nüüd ootan juba kella kolmest kohupiima tuuri Üks küsimus lisaks... mai suuda valida kumba proteiini võtta.. kas Hera80 (900g 250eeku, 100g-s 76g valku) või Proteiin No1 (900g 325eeku, 100g-s 86% ehk 86g valku) Mis on hinna ja kvaliteedi suhtelt parim ning kumb paremini maitseb.
×