Jump to content

jollem

Kasutajad
  • Sisu loend

    10
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Kogukonna Reputatsioon

0 Neutraalne

jollem

  • Tase
    Algaja
  • Sünnipäev 04.07.1978
  1. Kolmeks jaotatud kava

    Ma teen ka 3 kava järgi trenni, treeneriga sai see paika pandud ja ma olen küll rahul.
  2. päevane rasvakogus

    Mul on toitumiskava ja ma pean tarbima umbes 50 grammi rasvaineid päevas. Aga selle saan tavalistest toiduainetest kätte, eraldi ei pea õli sisse sööma hakkama. Pikkus 192 kaal 83
  3. treeneri treeningkava...

    Mina arvan, see et inimene arutab siin oma kava on tore. Mul oli selline kogemus et olen käinud ca 14 kuud trennis, alustasin algajate kavaga siis läksin edasijõudnute kavale üle trenn oli alati pikk ja olin üsna väsinud peale trenni. Siis suvel ei käinud natuke aega ja siis alustasin sügisel jälle algajate kava järgi ja siis talvel mõtlesin et lähen edasijõudnute kavale üle uuesti. Käisin ühe tuttavatuttava treeneri juures vestlusel ennem ja selgus et see kava on täielik sitt ühel päeval 14 harjutust trenn venib rohkem kui 1.5 tunniseks siis oleks vaja ka mingit sprdijooki manustada. Treener tegi uue kava 1: päev rind käsi 2: päev jalad 3: päev õlad ja selg. Jumala rahul olen. Minu jutt oli pikk aga loodan et kõik saavad aru. Point selles et see treener kes selle kava tegi ei jaganud tõenäoliselt väga hästi seda asja ja mina olin noor ja roheline ja ei julgenud ega osanudki midagi kahtlustada.
  4. Blondiinid jõusaalis :(

    Mis jõusaalis sa üldse käid. Üldiselt on teised inimesed ka juba natuke käinud ja oskavad ka aidata. Ära häbene ja küsi julgelt. Blondiine aidatakse ikka
  5. Planet sport klubist oli mingi aeg meeste ruumis oleval kaalul patakad välja tõmmatud koos juhtmetega. Väga haige minu arust
  6. Jõusaali kõrvalt

    Jõusaalis teen jõudu. Siis käin vahest spinningus. Suvel jooksen Stamina jooksu ja sügisjooks ja rahvajooks. Sõidan ratast Elion Cup.
×