Jump to content

päike1

Kasutajad
  • Sisu loend

    2
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Kogukonna Reputatsioon

0 Neutraalne

päike1

  • Tase
    Vaatleja
  1. Ma sain vahepeal targemaks, baasainevahetus on 1254 kcal ja päeva jooksu toiduga saadud kcal on umbes 1600. Mis sellest arvate, kas see on ka liiga vähe.
  2. Olen siin palju lugenud ja uurinud ning nüüd on tekkinud küsimus, olen nimelt 22a naisterahvas kaalun 55 kg ja olen 161 cm pikk. Olen nüüd pidevalt jälginud oma toitumist (päevas söön umbes 80 g valku, 170 g süsivesikuid, 30g rasva ja toiduga saan umbes 1300 kcal). Valgu saan kätte põhiliselt kodujuustust ja kohupiimast ning kanast (neid tarbin rohkem õhtul), hommikul söön putru ja päeval närin porgandit ja söön puuvilju ja jogurtit, lõunaks riis ja juurviljad, vahel mõni müslibatoon või sokolaad. Püüan süüa iga 3h tagant. Trenni teen kuskil neli- viis korda nädalas: E- bodypump T- 1 h aeroobset ( 20 min ratast, 20 min jooksu, 20 min stepperit) K- bodypump N- jõusaal või pilates, vahel ka aeroobne trenn R- bodypump Eesmärk oleks maha võtta kuskil 3 kg, et lihase reljeefsus välja tuua (natuke on seda polstrit peal, millest tahan lahti saada). Ootan huviga teie kommentaare ja nõuandeid.
×