Jump to content

tartz21

Kasutajad
  • Sisu loend

    17
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Kogukonna Reputatsioon

0 Neutraalne

tartz21

  • Tase
    Algaja
  1. haiguse ajal kreatiin ja valk?

    Jäin juba reedel haigeks ja ple nagu siiamaani ühtki koksi teinud:D polnud nagu vajaduski nii halb olla jne:S söögi isu nagu haiguse ajal puudub siis veel mingi ammugi kreatiini ja valgu vastu:) Ma ise arvan kh et ikka tervis jälle korda saada organism jälle tugevaks süüa ja siis trenni minna ja võtta edasi;)
  2. Kui oled haige palavik köha nohu jne kas siis peaks kh tarbima ikka edasi kreatiini ja valku ? Või jätma pooleli nende tarvitamise enda ravimise ajaks ja hakkama uuesti võtma kui trenniga jälle pihta hakkata?
  3. Valk+kreatiin

    Kas laadimisfaasil tuleb kreatiini koguaeg võtta enne söömist??
  4. Valk+kreatiin

    Kui ma pean võtma laadimis ajal kreatiini lõuna söögi ajal siis võib võtta valguga kh jh???
  5. Valk+kreatiin

    Kas glükoosi asemel võib olla kh selline asi nagu viinamarja suhkur??
  6. Valk+kreatiin

    Kaua muidu peaks selle kreatiini purgiga läbi saama?
  7. Valk+kreatiin

    Noh aga üks kuu võtan kreatiini ja valku mõlemat siis kuu aega kreatiinile puhkust võtan ainult valku ja siis jälle kreatiini ja valku???
  8. Valk+kreatiin

    kaua laadimisfaas kestab muidu nädal?
  9. Valk+kreatiin

    Mmm kui võtad üks kuu kreatiini ja valku ja teinekuu ainult valku ja kolmas jälle mõlemat??? Kas sllel oleks mõtet?
  10. Hingamine

    Kui olulist rolli mängib treeningu ajal hingamine? Ning kuidas oleks õige hingata?
  11. Valk+kreatiin

    Aga kreatiini võtmine võiks nii välja näha et hommikul enne sööki 5gr siis enne trenni 5gr ja peale trenni võtad 5gr kreatiini koos 30gr valgu ja glükoosiga??
  12. Valk+kreatiin

    Kas ma võtan puhkepäevadel kh neid koos ja 2x päevas ???
  13. Valk+kreatiin

    Küsimus siis selline et hakkan võtma valku ja kreatiini koos kuidas oleks kõige parem võtta ? Kas nagu neid korraga sheikeri panna ja juua või mingi mõlemad erinevatel aegadel?? Ja veel see kh kui valk on maitsetu millega siis oleks kõige parem teha seda? Ja kas kreatiini ja valku tuleks glükoosiga kh võtta jh?
×