Jump to content

Indrek59

Kasutajad
  • Sisu loend

    4
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Kogukonna Reputatsioon

0 Neutraalne

Indrek59

  • Tase
    Vaatleja
  1. Kui tihti ja palju tarbida valku?

    Kaalun 80kg. Ma ise arvasin ka nii, et trenni päeval tarbi lisaks valku ja kui jõukas ei käi, siis ammutan valku toidust. Aga jah, kui palju puhkepäeval tarbida?
  2. Kui tihti ja palju tarbida valku?

    Jah ma tean, et valk aitab lihasel taastuda. seepärast ma tahangi valku tarbida!! ning kuidas kellelegile, mõnele võib mingi raskus kerge olla, teisele raske- inimesed on erinevad.
  3. Kui tihti ja palju tarbida valku?

    Ma ole käinud jõusaalis juba üle kahe kuu. Mingisugune põhi peaks all olema. Nüüd on eesmärk natuke lihast kasvatada mõned sentimeetrid. Mind huvitabki see, et palju ma pean trbima valku siis, kui ma sel päeval jõusaalis ei käi. Valku pole veel ostnud ja ma selle koha pealt suht dumba:D ehk on mõnd head valgupulbrit ka soovitada? Oma aruga arvan, et ostan protein no1. vot nii:D
  4. Võtsin siit portaalist kolme päeva treeningkava. Eesmärk on mõned sentimeetrid lihast juurde kasvatada paari kuuga. Treeningpäeval tarbin 2g/kg valku, kuid kui palju ma peaks tarbima valku teistel päevadel, kui ma ei käi jõusaalis. Olgu öeldud, et teistel päevadel teen muud sporti. Et kas ma pean ka teistel päevadel sama palju valku tarbima, või võib vähendada seda. Või siis ehk keegi oskab seletada, et kuidas toituda, et lihas kasvaks, kui ma käin kolm korda nädalas jõusaalis. Ette tänades Indrek
×