Jump to content

Sussver

Kasutajad
  • Sisu loend

    22
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Kogukonna Reputatsioon

0 Neutraalne

Sussver

  • Tase
    Algaja
  1. Täpselt nii, ma ka see nädal lugesin,et ainult üks raskus oli alles jäänud ja teised varastati:P. Kuhu me niimoodi jõuame?!
  2. Fitness.ee Ärapanijas!

    Vägev. Ise pole näinud, aga mis oli küsimus, ei meenu:D
  3. Ega tea, mõned inimesed on nii nahaalsed,et neid ei heiduta ka kaamerad , mis üleval on!
  4. Kas tõesti?Kui rahapuudus näpistab, siis ei pea seda ju teiste isikute arvelt leevendama, on see siis eetiline käitumine?
  5. Kus trennis käid ja kus elad???

    Käin jõusaali trennis ning jõusaal ise asub Pärnus, Terviseparadiisis. Ise elan samuti Pärnu linnas.
  6. Savisaar MAHA!

    Edgar Savisaar mõtleb hetkel kahjuks vaid iseenda heaolule, kuid eesti kodanike heaolule ta ei mõtle. See pole just kõige isamaalisem tegu!
  7. Eesti kalleimad reklaamid !

    Kallid on need reklaamid tõesti, kuid kas pidi kasutama nii suurt jõudu taoliste reklaamide tegemiseks ja läbiviimiseks.
  8. Kõhulihaste tegemise sagedus

    Jahm, toitumises peitub saladus.
  9. Ega's mu vist ei lahenda probleemi jahm.
  10. film "300"

    Olen näinud seda filmi vaid MTV Eesti pealt. Kuid tundub huvitav ja ajalooline samuti.
  11. Velotrenazööridega:D ei usu kohe üldse sind:D
  12. kas te oskaksite mulle öelda valke, erinevaid valke, kiiresti oleks vaja .
  13. Kui keegi veel sellistest asjadest teab, siis kirjutage kindlasti.
  14. Selline küsimus kõigile kasutajatele ja foorumi külastajatele: Kuidas on teie suhe suusatamisega? Ja kuidas suhtute meie väga headesse suusatajatesse?
  15. Kõhulihaste tegemise sagedus

    Tänan, et olete oma postitusega aidanud ja nõu andnud.
×