Jump to content

TaaviT

Kasutajad
  • Sisu loend

    11
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Kogukonna Reputatsioon

0 Neutraalne

TaaviT

  • Tase
    Algaja
  1. Poseerimiskreem

    big poppa pump, kas sa pead seda toodet silmas... http://www.sportlab.ee/product_info.php?cP...products_id=419? Aitäh!
  2. Poseerimiskreem

    Ma vaatasin, et siin poes seda hetkel pole. Kas need võistlusgrimmid on üldiselt defitsiitkaup või on võimalik kuskilt mõnda toodet leida?
  3. shukokai

    Tere! Tegelen ka Shukokai karatega. Ma ka päris täpselt ei tea, mis vahe on Shotokanil ja Shukokail, aga ma võin seda öelda, et maakeeli nimetatakse Shukokai karated "täis-kontakt karateks" . See seisnebki selles, et löök läheb täisjõuga sisse.(PS! Ei tea, kuidas Shotokanil see on) Endal hakkab 11.nes aasta Shukokai õppimist täis saama....must vöö, mitmekordne Eesti meister, Euroopa 3. ja Maailma 6. koht. Ja ma olen kõigest 16. Edu!!! TaaviT
  4. Puusaliiges?

    Käisin ortopeedi juures ära (dr.M.Lugovskoi) ja ta ütles, et kindlalt tuleb opile minna. Ja niipalju ka, et see on nii haruldane lõikus, et kui tahad et see TEGELT KA ÕNNESTUKS, siis tuleb minna Inglismaale või Saksamaale....nii rääkis Lugovskoi. Aga kindluse mõttes käisin dr.Madis Rahu juures ka ära. Ja ta pani mulle aja kinni magnetuuringusse, et täiesti kindel olla, kui tõsine asi on....et kas ikka peab minema või ei pea. TaaviT
  5. Puusaliiges?

    Spordiarstil käidud, pilt ka tehtud!!! Pilt ütles nii palju, et vasakul poolel see puusaliigese nn. katus (kus jalg nagu pesas istub) on otsast murdunud. Ja jalg hõõrub nüüd vastu seda puusaliigese nurka. Et jalg ei istu ilusti seal sees, erinevalt paremast poolest. Pmst...see "muna", mis puusaliigeses ei mahu sinna pessa ära. Arst ütles, et selle lahtise tüki peab kinni panema, siis kui kasvuperiood on läbi. Ja järgmine neljapäev (08.veebr.) lähen mingi eriarsti juurde, kes ütleb, mis edasi tuleb hetkel teha. Arusaadav? KÄI KINDLASTI ARSTI JUURES ÄRA !!!
  6. Puusaliiges?

    Tere! Ise teen ka karated...juba 11.ndat aastat ja mul on ka sarnane probleem. Samamoodi lööb valu puusa, kui Mawashi-või Uramawashigerit sooritan. Täpselt vasakule poole puusa ja veidi allapoole jalga. Ja selline asi ka, et puusaringe tehes ei liigu puusad ringi või ovaali nagu nad peaks, vaid selline kergem raks käib ja selline tunne, et vasak jalg on puusaliigesest väljas. Pöördusin paar nädalat tagasi selle probleemiga ka arsti juurde, kuna see on olnud mul juba suht pikka aega ning selle taha jäi ka maksimaalne sooritus/tulemus Maailmameistrivõistlustel(sellest ka 6. koht ) ning kuna Euroopameistrivõistlused tulekul, siis tahaks probleemi jälile jõuda. Käisin siis esialgu perearsti juures ära ja tema saatis mu spordiarsti juurde konsultatsiooni. 12. jaanuar on tõenäoliselt sinna minek ja siis selgub, mis edasi saab. Hoian Teid kursis. TaaviT
  7. Tere! Kas on üldse mingeid spetsiaalseid harjutusi, mida tehes saavad vatti just ala-või ülakõhulihased?? Või igat kõhulihaste harjutust tehes saab kõht ühtlaselt koormust? Tänades, TaaviT
  8. Probleem(?) kõhuga.

    Tuli meelde jah, et spordiarst ütles, et mul on keha veits viltu (puusad on paremale poole)...aga eks see on normaalne ka kui 11 aastat karate´d teha. Veel üks küsimus... On ka selline teema, et kõhulihased ei ole nagu ühel joonel...ntx. ülemine parempoolne on kõrgemal kui vasakpoolne (räägin nn. 6-packist)...jällegi...mida teha? ...ärge maha laske kui liiga loll küsimus on
  9. Probleem(?) kõhuga.

    Tänud...eks ma võtan midagi ette!
  10. Probleem(?) kõhuga.

    Tere! Selline teema, et parempoolsed kõhulihased kasvavad palju kiiremini kui vasakpoolsed. Mida teha? On see normaalne? Tänan!
×