Jump to content

XxMxX

Kasutajad
  • Sisu loend

    4
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Kogukonna Reputatsioon

0 Neutraalne

XxMxX

  • Tase
    Vaatleja
  1. Jõusaal.....

    75kg juures lisandid? aga ma ei saa aru, mul on nag päris raske 75 kg juurde saada...ja mix alles siis lisandid kui need aitavad kaalus juurde?
  2. Kätekõverdused....

    Kas on nii, et kätekõverdused treenivad rohkem lihaseid ja kiiremini kui kangi surumine rinnalt? Kui see on tõsi, siis mismoodi oleks kasulik kätekõverdusi teha? Igal juhul rind vastu maad? Teatavasti käed koos ja rind vastu maad on raskem teha, aga kas see on ka kasulikum, kui käed laiali ja rind vastu maad? Kummaga kiiremini lihased kasvavad, kui kätekõverdused kasulikumad on kui kangi tõstmine??
  3. Jõusaal.....

    ei tead meil ei ole jah seal treenerit aga klassikaaslastega käin ja ega ma mingiks kulturistiks ei tahagi saada, aga tahaks võimalikult kiiresti kaalus juurde, ükskõik mis moodi, kuna mul on kiire ainevahetus ja väga raske kaalus juurde võtta söön 3 korda päevas või isegi 4 trenni teen ju 3 korda nädalas ega siis ka ainult rasv ei jää peale-.-
  4. Jõusaal.....

    tere, on selline küsimus, et mida ma sööma peaksin, et massi juurde kasvatada. käin 3x nädalas jõusaalis E,K,R ja põhiliselt mingi 1h päevas. jõusaali lähen kohe pärast kooli, kuna muul ajal ei saa käia.....kas keegi saaks öelda milliseid toidulisandeid peaks sööma näiteks kas Mass2 290 - 320.- eek on sobiv? Kaal: 56,5 kg Pikkus: 178cm Vanus: 15 Jõusaalis teen järgnevaid harjusi: Lamades surumine kangiga 3 x 8 - 10 Triitsepsitele ploki alla surumine seistes 3 x 8 - 12 Biitsepsid kangiga alt rinnani 3 x 8 - 10
×