Jump to content

argo

Kasutajad
  • Sisu loend

    10
  • Liitus

  • Viimati külastanud

    Never

Kogukonna Reputatsioon

0 Neutraalne

argo

  • Tase
    Algaja
  1. Argo

    On ikka olemas,kirjuta Argo.Arx.001@mail.ee
  2. Päevitus

    Kas päevitunud inimesel tulevad lihased paremini esile, kui sellel kes pole päevitunud?
  3. Doping... Aare Kreilisele

    Kolja,väga hästi öeldud.Olen täiesti nõus sinuga.
  4. Doping... Aare Kreilisele

    No ega tähenärimine on ka oma ette klass.
  5. Doping... Aare Kreilisele

    Kuule junz,kui sa ei jaga asjast midagi siis ära soga siin ja kui kellegile see teema ei meeldi siis ei ole vaja siia oma nina tappida,on ka teisi teemasi siin foorumis.Ja sina ka Tõnu,mida sa ronid siia kui midagi asjalikku siit ei leia.
  6. Doping... Aare Kreilisele

    Ma ei väidagi,et iga punniline mees=dopinguga ja mulle ei ole kunagi meeldinud see teema siin foorumis aga kui see teema on juba üles võetud siis lihtsalt tuli tahtmine ka öelda.Aga mõni ajab no nii lolli juttu selle puhtuse kohta,et jube.Ja kas sa Ott tead kindlasti,et need võistlejad seal Minskis nii puhtad mehed olid?
  7. Doping... Aare Kreilisele

    Kuule tegelased,ma nägin juba Venemaal millised need võistlejad olid,seljad punne täis ja ei kujuta ette millised veel Minskis olid,ei taha välja öelda aga saate ise aru millele ma vihjan.Jätke heaga Marek rahule ja vaatake ka teist poolt hoolega.
  8. Doping... Aare Kreilisele

    Mida sa ajad kui sa ei tea midagi,võin kindlalt kinnitada ,et tegemist on täiesti õige Marekiga!
  9. Mikk-Alvar

    Kas ütleksid oma meili aadressi
×