Jump to content

s22ks

Kasutajad
  • Sisu loend

    25
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Kogukonna Reputatsioon

0 Neutraalne

s22ks

  • Tase
    Algaja
  • Sünnipäev 22.10.1992
  1. Kava!!

    Ise mõtlesin, et teen vahele natuke reljeefi. Kaido ehk sul leidub kuskil mõni reljeefkava?
  2. Kava!!

    Tere jälle! Mul tekkis küsimus, et kui ma olen selle surumiskava läbi teinud siis mis edasi saab. Kas hakkan otsast peale suuremate raskustega või siis tuleb mõni teine kava?
  3. kehakaalust rohkem

    15kg kehakaalust rohkem. Seda on veits vähe, aga parandan peagi.
  4. Spordijoogid jn

    Hakka ennem saalis käima!!!
  5. korvpallur jõusaalis ?!

    Olen treeninud nii umbes 2 kuud ja rinnalt surumine on paranenud 20kg võrra(trenni minnes 70kg ja nüüd 90kg). Trenni tegin täiesti suvalt, ei mingit kava ega kindlaid raskusi. Huvitav on veel see, et tegin ainult massi ja jõud paranes nii hästi.
  6. Mis Sorti Muusikat keegi kuulab?

    Hardstyle, Drum 'n' Bass, Trance...
  7. Sõnaseletusi

    Tead, vaata tööriistad-harjutustepank, seal klõpsa erinevatele lihasgruppidele ja leiad kindlasti vastused.
  8. kas olen alakaaluline?

    Sa pole sugugi mitte alakaaluline. Ma olen samas kaalus ja ainult 2cm lühem ja mõnes kaalutabelis olen täpselt ülekaalu ja normaalkaalu piiri peal.
  9. On see võimalik?

    Selline sõltuvus on kindlasti olemas, rohkem ikka vaimselt. Sa lihtsalt oled harjunud seal käima.
  10. Kuidas juua?

    Uuri pakendi pealt, seal on kindlasti kirjas(vähemalt peaks olema).
  11. Sooja tegemine enne rekordit.

    Plaanisin algselt umbes samamoodi. Aitäh!
  12. Sooja tegemine enne rekordit.

    Ise: kaalun 75kg vanust 14a. ja pikkust 175cm Trenni olen ise umbes sama palju teinud.
  13. Sooja tegemine enne rekordit.

    Ma surusin just selle nädala alguses 90kg...sooja tegin 50kg-ga ja siis natuke käteringe...ühesõnaga suvalt.
  14. Sooja tegemine enne rekordit.

    Karx, palju kaalud, vana oled, kui pikk?
  15. Esmaspäeval üritan siis uut isiklikku rekordit püstidada, 100kg. Ei tea kui palju ja mis raskustega peaksin sooja tegema. Äkki targemad oskavad vastata?
×