Jump to content

Kristjan12

Kasutajad
  • Sisu loend

    3
  • Liitus

  • Viimati külastanud

    Never

Kogukonna Reputatsioon

0 Neutraalne

Kristjan12

  • Tase
    Vaatleja
  1. Isiklikult arvan,et peaksid ikka seljasirutajat ja lailihast ühel päeval treennima.Selle kangiharjutuse võid asendada masinaga,kus saad põhimõtteliselt sama harjutust sooritada istudes,rind ees.See ei peaks nii hullusti seljale mõjuma kui õigesti teed.
  2. Olen siia,Amazonesse, ikka aeg-ajalt sattunud.Kirjutan esimest korda ja kindlasti siia,kõige suurema kommentaaride arvuga teemasse.Siin on olnud ikka mõned korralekutsujad,et kuulge nüüd,mis te poete sellele vähile!Mina arvan,et tegemist ei ole pugemise, vaid lihtsalt juhusega kuna Eesti Kulturismi viimase paari aasta muutused ja areng on nii mõnelegi sportlasele jätnud halva jälje.Vend Vähil,kellest ei teatud veel aasta tagasi midagi,juhtus sünnipäev just õigel ajal olema.Täpsemalt juubel.Jah,tegemist ei ole just erilise suurusega silma paistva mehemürakaga,aga paljude jaoks kadestamist väärivat muskulatuuri ta ju omab siiski(vt fotogaleriid).Muidugi teeb see paljusid kadedaks!Minu pöördumine rahva poole:Kallis rahvas!Ärge virisege ja kadestage teisi kogu aeg!Alustage kritiseerimisel iseendast ja te ehk mõistate paremini siis ka teisi.Aamen
×