Jump to content

marguzz22

Kasutajad
  • Sisu loend

    22
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Kogukonna Reputatsioon

0 Neutraalne

marguzz22

  • Tase
    Algaja
  1. Ylikooli poisid

    See räägib inimese kohta nii mõndagi, vanade kreeklaste arust oli tähtis, et keha ja hinge vahel oleks tasakaal, kui oled ilusa kehaga, peab ka seal ülal korrusel midagi olema.Tunnen sulle sügavalt kaasa, et su maailm nii väike on, piirledes ainult jõusaaliga ja, et leiad et õppimine on mõttetu ,loodan,et oma lapsele sellist mentaliteeti ei õpeta, samas on meil vaja ju ka bussijuhte ja muidu mehi. Ise TÜ juura 1 aasta
  2. Lihas ei kasva...

    sama küsimus,sain ka kava,kus on ainult 1 kord nädalas biitseps ,kuidas saaks olla rohkem ja kas peaks`?Jõusaalis käinud 5kuud
  3. Viin

    Milles probleem ma ei saa aru,demokraatlikus riigis peaks inimene ise oma otsused tegema,me kõik teame alkohooliga kaasnevaid ohte ja riske,kui ma tahan juua,siis ikka joon.Mida riik teha saab?Midagi,rääkida ohtudes,ja kui inimene tahab juua siis joob ikka.Muide Taanis ja Inglismaal on õlle alampiir üldse 16,nii,et ma ei saa aru mida te siin kirete.Kusjuures soomlased,inglased,sakslased joovad ka ikka jube palju.Eesti mehe väikest iga ei tule otsida mitte joomisest,vaid me tervishoiu süsteemist,kus arstid ei suuda haigusi avastada,ja kui suudavad on juba hilja,Nt südamehaigused jne.Samas eriarsti juurde on aeg 3kuud,comon ma suren selle ajaga juba ära.!Kui oled karsklane ole,tore on , aga sa ei pea seda lehes kirjutama! Ja ,mis juhtub kui aktsiisi tõsta,allilm saab üha rohkem raha oma samakaga,mis Venemaalt sisse tuuakse või ise kuskil villitakse,ja mis siis juhtub?Tekkivad surmad,metanoolitragöödiad jne
  4. Dopinguproovide tulemused

    wintstrol kaob ka suht kiirelt;)
  5. Dopinguproovide tulemused

    Võibolla Eesti mehed siis ei kasuta , ma olen kindel 100 % ,et mingil hetkel nad on seda teinud - kuid Jay jne.No olge normaalsed , sa tahad öelda , et Mr.Olympiad on niisama ,ennast tavatoidu ja raske tööga sinna upitanud - olge normaalsed.Ma mäletan üks kulturist rääkis,et 50% tipptasemel tegijatest on mingil hetkel steroidi laksanud .
  6. Dopinguproovide tulemused

    no paljud ained nEED ,mida tippkulturistid kasutavad ei jää nii kauaks üldse vereringesse püsima - õige oleks teha nagu kettaheites ,igal suvalisel ajal võib sulle helistada ja kutsuda proovi andma , kui ei tule on 1 hoiatus ,siis 2 ja lõpuks väljaheitmine!
  7. meerikas on saanud uueks sportlikku saavutusvõimet ergutavaks menuaineks resveratrol, mis teadusajakirjas Cell avaldatud uurimuse kohaselt muutis hiirte musklid selliseks, nagu on mitmekordsel Tour de France'i võitjal Lance Armstrongil, ning suurendas tervelt kaks korda nende vastupidavusnäitajaid.«Uskumatu, aga hiired suutsid joosta kaks korda kaugemale kui seni, ilma et nad oleks väsinud, hoolimata sellest, et nad polnud kunagi trenažööril harjutanud,» avaldasid imestust Harvardi ülikooli meditsiinikooli professorid David Sinclair ja Anthony L. Komaroff.Kui uurimusest selgus, et resveratrol muutis hiired oluliselt saledamaks ning lisaks pikendas nende eluiga 15 protsendi võrra, suurenes Ameerikas nõudlus resveratroli järele nädalaga 2400 korda. Nii , kust ma seda ravimit nüüd saan , eluea tõus 15 protsenti?Pole paha , loodame,et kui ma ükskord 50 olen,on ravim ,mis pikendab mu eluiga veel 60 aastat
  8. Milline kava parem?

    nojah ühe kavaga treenitakse lihas ikkagi 2x nädalas läbi,teisega ainult 1 ma arvan ,et see 2x on parem variant ,kuna ma pole veel nii edasijõudnud,et 1x nädalas suudaksin lihase nii ära väsitada...
  9. noo ma arvan,et iga mees käib natuke ikka naiste pärast ja ,kes vastupidist väidab , see valetab.Sama on ka naistega,kes tahaks olla paks ja kole .
  10. Milline kava parem?

    Tere oeln treeninud jõusaalis nüüd alates septembrist ja areng on olnud meeldiv , kuid sooviks teada kumba kava kasutada , kas ott kiivika 2 jaotatud kava(ülakehsa ja alakeha treenitakse 2x nädalas läbi) või 4jaotatuna kava, ehk siis iga grupp saab 1 korra
  11. Kava palun üle vaadata

    Kava teen 4 korda nädalas : E , T , N , R E : rinnalt surumine 4x10 hantlitega lendamine 4x10 pullover 4x10 scotti pink 4x10 käte kõverdused hantlitega 4x10 käte kõverdamine kangiga 4x10 õlga ka 3 harjutust varieerub T : töötan läbi kogu selja , triitseps ja natuke jalga
  12. seemned

    Jah tööstusliku kanepi seemned on lubatud (papagoi toidu sees need olemas)aga ,mis sa nende seemnetega teed?päris halva maitsega võib neid peoga sisse olla ajada
  13. Viin

    Tõesti loll jutt.Minu vanaisa pani praktiliselt iga päev tina õlut ja viina ka ikka ja elas 70 aastaseks,teine vanaisa oma 3 õlle päevas ja 68 ,Isa paneb 4 õlle päevas ja on juba 60 ja terve kui purikas.Olge nüüd normaalsed paar õlle päevas ja üle 50 ei ela?Ma soovitan sul minna kuhugi maa poe juurde,küsida kui vana keegi on ja kui palju joob , olen kindel ,et saan vapustuse ja su teooria on ümber lükatud. Ma arvan ,et ka kui pool liitrit viina juua nv ära siis ka midagi ei juhtu.Ise saigi uusaastal vast pudel viina ära joodud või vähem ,sest see läks ikka 2peale ei lugenud neid pitse!
  14. Nii , minu toitumiskava on siis selline : Hommiku : kohupiim 1 tuub,muna ja võileivad Järgmine 3h pärast : 1kg jogurt Eellõuna:koolitoit(kartul,kapsas,liha) Kodus:tavaliselt riis ja kanarind ja kohupiim peale trenni : tugev toit uuesti kana jne. + kohupiima tuub ja veel vahest enne õhtut jogurt alla .... ma arvan,et söön liiga palju vist ?
  15. KUi palju siis ikkagi valku?

    ma sellepärast küsin rasvaprotsent on kehas hakkanud tõusma kõht hakkab ette tekkima kuigi tegin kava juhendi järgi "kuidas kasvatada kvaliteetset lihast vol 1 ja vol 2"
×