Jump to content

Hanno

Kasutajad
  • Sisu loend

    14
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Kogukonna Reputatsioon

0 Neutraalne

Hanno

  • Tase
    Algaja
  1. K-1 GP Riias

    Arvestades olukorda läks hästi,kuigi matchi kaotasin,Leedukast muaythai maailmameistrile,kelle kontol 38-st 32 võitu(minul 4-st 2).II raundis katkestas võitluse kohtunik.Kusjuures I raundi ma võitsin teda.Oleksin ma suutnud veel kaks raundi samamoodi töödata,oleks lõpptulemus kindlasti teistsugune olnud.Aga kuna kohe läks korralikuks andmiseks,kulus enamus energiat I raundis.II sai see pidu läbi,kuna olin väsinud ja selleks hetkeks põrandalt püsti tõusnud kolmel korral ja see loeti tehniliseks knockout´iks.Kogemused panevad asja paika.Täpsustuseks,et pikali mind ei löödud vaid tõugati.Vastane oskas osavalt ära kasutada õiget hetke mind taskaalust välja viimiseks.Kuna vigastasin tema vasakut jalga,läks ta poolfinaali longates ja kaotas selle II raundis tehnilise knockout´iga.Kokkuvõttes sain väga hea kogemuse,sain näha ja tunda mis on tõeline tase nii fighterite,korralduse kui ka show poole pealt.Sain uusi kontakte ja mis kõige tähtsam: tegin esimes jälje K-1 maastikule,peakorraldaja Donatas Simanaitis jäi rahule ja arvestab edaspidi minu osavõtuga tulevatel turniiridel.Nüüd on ainult täiskäik edasi!!!
  2. K-1 GP Riias

    Sellel laupäeval 13.okt läheb madinaks Riga Arenal.Toimub raskekaalu 8 mehe turniir milles osaleb ka Eestlasest raskekaallane Hanno Nuutmann.Lisaks on ka 4 superfighti.Üritusel osalevad fighterid Valgevenest,Lätist,Leedust,Soomest,Jaapanist,Saksamaalt,Itaaliast,Ukrainast,Kana ast ja loomulikult Eestist.Õhtu kulminatsiooniks on match kõigile K-1 ja MMA sõpradele tuntud kanadalasest Garry Goodridge ja lätlasest Konstantin Gluhovi vahel.Osalejatest ei saa ka mainimatta jätta teada tuntud Zabit Samedov alias Mauglit,mitmekordset maailmameistrit Sergei Gur´i ja Eurospordis võitlemas nähtud Hiraku Horit.Kindlasti saab olema teravaid elamusi küllaga.Piletid on saadaval Piletilevis ja Piletimaailmas alates 250.- eegist.Uksed avatakse kell 17.00 ja "pidu" hakkab pihta 19.00 Tule kohale ja hoia Eestile pöialt!!! Infot leiab www.bushido.lt turnyrai lingi alt
  3. peale kickboxi

    Võta spesiaalne taastusjook mis sisaldab valku,süsivesikuid,mineraalaineid.Näiteks Reco2.Soodsa hinnaga,sisaldab vajalike toitaineid ja saad koheselt Robocop´ist osta.Kui sa juba poes kohapeal oled küsi mida müüja soovitab,räägi ära mis spordialaga tegeled ja mida sul vaja on.Kindlasti leitakse sulle sobiv.Edu ja jõudu!
  4. Soovitage inimesed....

    Mina soovitan sulle liituda meie klubiga "GARANT".Tegeleme seal thaikickboxinguga.Kui sa veel ei tea siis selles spordialas käib võitlus püsti,lüüakse käte,jalgade ja põlvedega.Lisaks löömisele õpid ennast kaitsma- ja ära liikuma löökide eest.Nii,et ensekaitseks oleks kõige praktilisem õppida just seda.Trennid toimuvad nii algajatel kui ka edasi jõudnutele.Kuni kuuaega on sinu põhiliseks töövahendiks poksikott mille peal õpid selgeks löögid ja siis lähme edasi tehnikaga.See,et kohe pannakse ringi mõne meistriga on müüt ja ei pea paika.Võta sõber ka kaasa on lõbusam ja tule kohale asukoht Lasnamägi Katleri tn 2a.Trennid toimuvad eesti keeles ja ühes Baltikumi parimas saalis.Kui soovid võid tulla esimest trenni lihtsalt vaatama ettekujutuse saamiseks.Täpsemat infot ja registreerida saad nr 53 765 939 Hanno.Nägudeni
  5. Taipoksi trennid algajatele!

    Asub see klubi lasnamäel Katleri 2a,endise Katleri Põhikooli majas.Parkimis ruumi on küllaga.Selles võid sa kindel olla,et treener sinuga võistlema ei hakka ja suveks oled oma elu parimas vormis,seda nii vaimselt kui ka füüsiliselt.Huvi korral helista mulle 53 765 939 Hanno
  6. Spordiklubi "GARANT" kutsub algajaid treeningutele.Trennid toimuvad 3 korda nädalas,lasnamäel,eesti keeles ja kuumakse on 500.-eeki.Täpsem info ja registreerimine tel:53 765 939 Garnteerime sulle võitlusoskused!!! www.garant.ee
  7. Tervitused kõikidele fighteritele.

    Tervitus Jorgen.Me võiksime lähiajal kokku saada.Jäta oma number või siis helista ise mulle nr.53 765 939 Hanno
  8. Tervitused kõikidele fighteritele.

    Täitsa õige,kui puuri siis juba kohe treenida MMA´d.Praegu panen põhirõhu ikkagi kickthai´le,et alustada profikarjääri.Kui tervis vastu peab siis on mu esimene profikas 1.detsembril 2006 Saku suurhallis,see avab tee Baltikumi proffiringi kus tuleb läbi lüüa,et avaneksid uued võimalused.Selleks kõigeks on vaja palju kogemusi ja kõvasti trenni teha,mida ma muidugi ka hommikust õhtuni teen.See on mu põhi tegevus õppimise kõrvalt.Tihedast graafikust hoolimatta millalgi leian selle aja ja ma võtan Jorgen sinuga ühendust,et mulle lähemalt MMA´d tutvustaksid kui sul selle vastu midagi ei ole.Nägudeni
  9. Oktoobri alguses avas klubi Garant oma uue saali Tallinnas Lasnamäel.Nimelt Katleri Põhikooli korvpallisaal ehitati ümber võitluskunstide treenimise ja võistluste tarbeks.Saalis on olemas võistlus mõõtmetega poksiring,poksikotid,pehmendusega põrand,lähiajal paigaldatakse ka trenažöörid ja spetsiaalsed kotid haakide ning põlvelöökide harjutamise jaoks.Varsti tulevad ka pildid üles meie kodukale www.garant.ee
  10. Tervitused kõikidele fighteritele.

    Hetkel on meie ridades 250 võitlejat 7 erinevas grupis,trennid on jagatud hommikusteks ja õhtusteks,treenereid on kokku 5 koos minuga.Meie kodukalt www.garant.ee on võimalik valida endale treener kelle käe all trenni teha tahad.Kontaktid on seal üleval ja treeneri käest saab vastava info.Oktoobrist lisanduvad ka minu andmed,sest siis alustan täiskohaga treeneri tööd ja moodustan oma grupi.Soovi on avaldanud umbes 20 inimest ja enamus on algajad kellega tuleb tööd alustada nullist.Kui oled juba tegija siis tule vanemtreener Igor Sinkevitsi gruppi ja teeme koos trenni.Otsusama pead muidugi ise.
  11. Tervitused kõikidele fighteritele.

    Ma ei tea mis teised MMA-st arvavad,aga mulle endale meeldib see küll.Hakkan järgmisest kuust nädalas korra vabamaadlusega tegelema ja kui kõik sujub,siis pole võimatu puuri astumine paari aasta pärast.
  12. Tervitused kõikidele fighteritele.

    Tervitused sullegi Jorgen.Tubli oled,jätka samas vaimus siis tuleb ka kuld varsti ära.Meie klubi peamine stiil on kickthaiboxing ehk K-1.Juhul kui sa ei tea siis sellesse on lisaks kätele ja jalgadele kaasatud ka põlved,mis muudab selle võitluskunsti atraktiivsemaks ja praktilisemaks.Aluseks on Muai thay tehnika.Soovin sulle edu ja kordaminekuid!
  13. Tervitused kõikidele fighteritele.

    Käed:töötan läbi kombinatsioonid paari kiloste hantlitega või randmete külge kinnitatud raskustega.Näiteks kolmese või neljase kombinatsiooni töötan 20x3 korda ja pärast seda sama asi ilma raskusteta.Kindlasti on vaja töödata läbi kord nädalas jõusaalis kõik käe ja õla lihasgrupid kergete raskustega(kui teed suurte rasklustega,siis muutud aeglaseks) seerias 25-30 kordust x 3 seeriat.Jalad ja põlved:löögi kiirust ja tugevust lihvin nädalas 1-2 korda jalaraskustega jooksmas käimisega.45-60 minutit kestvus jooksu,pulssi üle 150 ei lase(see metoodika treenib ka vastupidavust)mõlema jala küljes kilone raskus.Pärast jooksu venitan jalgu 15 min ja siis töötan läbi kõik jala ja põlve löögid.Head harjutamist!
  14. Minu nimi on Hanno Nuutmann.Õpin kaugõppes 2.kursusel Tartu Ülikoolis kehakultuuri.Olen fighter ja treener spordiklubist "GARANT".Tegelen kick-ja taipoksiga 1996.aastast.Eesmärgiks,nagu igal sportlasel,on jõuda tippu.Hetke parimateks saavutuseks on võidetud 2.koht Riias peetud Baltic Cup´il 2006.aasta (vigastuse tõttu pidin loobuma finaalist)ja 2005.aasta 1.koht Eesti meistrivõistlustel.Kui sul on mulle asjalikke küsimusi,siis olen neile alati valmis vastama ja kui sa tahad saada fighteriks siis liitu meie klubiga. Vaata lähemalt www.garant.ee NB!Venekeelne versioon on täiuslikum.
×