Jump to content

lordnash

Kasutajad
  • Sisu loend

    2
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Kogukonna Reputatsioon

0 Neutraalne

lordnash

  • Tase
    Vaatleja
  1. Kodune treening

    Asi selline, et alustasin kodust jõutenni... olen pea 25 ja keha nagu mingil poisikesel. Otsustasin võtta asja üsnagi tõsiselt ja treenin 3 korda nädalas (oma 2 tundi)... On olemas hantlid (kuni 15 kg) millega, olles seda lehekülge uurinud, saan tehtud enamuse harjutusi... Jõusaali peale mõtlen, kui hantlid väikeseks jäävad... Hetkel pole lihtsalt aega ja ka tahtest jääb vähe puudu vist Probleem on selles, et kui selga teen (hantlitega harjutused harjutustepangas) siis mulle tundub, et triitseps saab mul rohkem koormust kui selg. On see alguses normaalne, või teen midagi valesti. Oleksin tänulik, kui saaks põhjalikumat seletust natuke selle kohta. Ja ka muude harjutuste kohta, mida hantlitega teha, ja siis mida teha, kuidas teha jne, et kogu ülakeha saaks korralikult toonust (jalgu ja vartupidavust hakkan jalgrattaga arndama). Ei soovi saada kulturistiks, või mingit eriti massiivset keha arendada, vaid lihtsalt sellist ilusamat keha tahaks. Toitumise olen käsile võtnud, kuid mingid konkreetsemad soovitused oleksid alati teretulnud. Alkoholi kohapealt piirdun nüüd ainult mõne õllega ja suitsetamisest loobusin (kuradi raske on)... Toidulisandid vast ei ole vajalikud... Ette tänades
  2. Olen selline kõhna kehaehitusega, nagu lihast pole ollagi. Käesurumises olen pannud endast kaks korda jämedamaid käsi lauale, nii, et jõudu mul natuke on. Olen proovinud pumbata ka varem, kuid tulemusteta, õkehaehitus ei ole muutunud (võibolla sellest, et olin suitsetaja) ... Praegu jõusaalis ei käi, aga vaatasin harjutusi siit samast lehelt (fitness.ee) ja saan koduste vahenditega kõik tehtud (treenin 2-3korda nädalas u 2,5 tundi), kuni hantlid väikeseks ei jää, siis lähen vast jõukasse, kui aega on, sest elu on üsna kiire (töö, kohe algab remont jne) Et tahaks üsna kiiresti lihase välja saada ja olen valmis selle nimel tööd tegema ja raha kulutama. Küsimus selline, et mis toidulisa soovitate kasutada ja kustkohast Tartus ma seda saaksin... Dopinguid ei soovi. Ja siis veel selline küsimus, et kas need lisad on ikka täiesti ohutud, et mingeid komplikatsioone nendest ei teki... Ja siis üks küssa veel... Kunagi jõusaalis lükkasin rinnalt kangi ja vaatasin, et hoialn liiga kitsalt kinni, kui kang oli üleval. Siis ma loll loomulikult hakkasin haaret laiendama sirgete kätega, et lükkasin nati õhku ja püüdsin laiemalt kinni. Õlast käis raksakas läbi ja pärast seda käib õlg vist liigesest välja natuke, sest siiani lööb tihti sinna valu sisse ja see käsi õlast ei liigu ka päris nii, nagu teine... Kas asi paraneb, kui sinna korralikult lihase peale pumpan. Soovitati korralikult rinda ja õlga teha... Arvan, et paremat kohta, kust küsida ei ole, kui see ...
×