Jump to content

Codec

Kasutajad
  • Sisu loend

    20
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Kogukonna Reputatsioon

0 Neutraalne

Codec

  • Tase
    Algaja
  1. Marek Kalmus on ?

    Pidev solvamine.Pime oled või.Üksi oma ette nokin siin või?Kellele siin peale lennatakse ?? vastuvõetamatu on sinu lollus,kuidas sa asju ei näe
  2. Marek Kalmus on ?

    Su vaimukustel pole piire.vanaemaga koos trükite seal neid?
  3. Marek Kalmus on ?

    VASTAN NII KAUA KUI KÜSIMUSI JÄTKUB .See kohustab juba v mis?Piirid tuleb endal kohe paika panna ,kui juba teenust osutada,et ei oleks mingit segadust.'
  4. Marek Kalmus on ?

    Kes kellele peale närvi läks.Ja mu vastuseid ei lasta läbi nii,et kirjutan õhku siin nii kaua kui teised siin sogavad.
  5. Marek Kalmus on ?

    Ole nii kena ja näita seda lauset,kus ma soovin rasva protsenti vähendada.Eesmärk oli ainult mass.Mass eeldab kaalu tõusu v käib see teil kuidagi teisiti? Pigem ma soovisin täpseid toitaineid nagu ma viimases kirjas ka kirjutasin.Ootama ära asjade kulge,kas sellest oli meil juttu kirjavahetuses.Kindlasti mitte.Pigem on sellel mehel siis probleeme närvidega.Ja viisakustest rääkimata.Kui ei meeldind miski ,siis võiks ka viisakalt vastata.
  6. Marek Kalmus on ?

    Pigem olid sina ,kes isiklikus siin asja ajas oma komentaariga ja mida on üldse sul kommenteerida.Küsis keegi sinult midagi?Kui ei küsind siis ole kuss ja pugi jäätist.Püksi soovitan sul vaadata,et sul kliitor peenise suuruseks varsti ei kasva.
  7. Marek Kalmus on ?

    Pingutasin veits üle ,aga keegi vähemalt lõpuks saab aru milles asi on.ometigi
  8. Marek Kalmus on ?

    Sinu jaoks on see vist küll suurim hirm.Ma pole enam selles eas,et igaasja peale püksi teen,mida tundub,et sina oled
  9. Marek Kalmus on ?

    väga kena ,et tellisid ja rahul oled,aga mina ei saanud oma küsimustele vastuseid .selles on probleem,kes veel ei taipa
  10. Marek Kalmus on ?

    Habemega naisete koht on muide mere taga.Ja tundub,et teie ei oska lugeda.Lugege milles asja point on .Enne võiks oma lõuad koomal hoida. Ja soovitus sulle aktivist.nii koledad naised nagu sina ,peaksid väga tasa olema.
  11. Marek Kalmus on ?

    Tellisin treeningkava ,kui sa veel pole taibanud.Ostad poest endale karbiga süüa .Koju jõudes avad selle ja pool on tühi,kas siiis mõtled pool juurde ja lased hea maitsta.Point on selles,kes aru ei saa.Milleks ma selletoidukava üldse tellisin,kui ma ise pean asju kokku ajama.Ma ei tea,kuidas teiega on ,aga mina poodi raha ei vii niisama ja ,et müüjaid rõõmustada.Ma tahan saada mille eest olen maksnud.Pole vaja siis kirjutada,et vastan nii kaua kui küsimusi jätkub.Sellest ma ei räägigi ,kuidas see mees ennast talitseda ei suuda.see vastus räägib enda eest. v mis? ja see jutt häirib veel eirti.jõua nii kaugelegi..Millega on siis nii väga kiidelda? Võiks siis ausalt juba ära rääkida ,kuidas tegelikult Marek mees meil siin kasvas..Kohupiima ja liha pluss mis asjad kõik juurde...)anaboolikud
  12. Marek Kalmus on ?

    Tasuline nagu näete.Kui tahan oma küsimustele täpseid vastuseid .siis on mingi tasu jutt kohe.
  13. Marek Kalmus on ?

    toidus valkude sisaldust 100g võrra jagatuna kõikide söögikordade > vahel. Samuti rasvade osa 40g võrra päevapeale jaotatuna. > Süsivesikuid + 100g jagatuna jällegi päeva esimese poole peale. > > Treeninguid võid ise intensiivsemaks muuta vähendades seeriate > vahelist puhkust kuni 1 minutini. Lühemat vahet ei soovita sest siis > kukuvad raskused oluliselt ja lihast kasvule enam ei mõjuta. Midagi > muud muuta kavas kahjuks ei saa, kui su eesmärk on lihast kasvatada. > Lühikest aega ju võid ka nii teha, et teed kõikidele lihastele ainult > baasharjutused: Kükid kangiga, jõutõmme, rinnalt surumine, seljale > hantli tõmbed küljelt ja kangiotsa tõmbed + laialt plokiga kukaltaha. > Biitsale seistes kangiga, triitsale selili kangiga otsaeest. Korra > nädalas ka kõhtu. Kõiki 4 seeriat ja 8-10 kordust va kõht mida võid > teha rohkem kordusi seerias. > > Täpsem harjutuste jaotamine nädala peale ja samuti toitumise osas > eeldaks juba põhjalikumat lähenemist, võrreldes hetke kava ja menüüd, > See aga oleks siis juba tasuline. > ---TervistMulle tundub,et teil jäi midagi poolikuks?kas poleks > pidanud kõigepealt mu kaloraazi paika panema.Jutt oli massist.See ,et > kaal langeb polnud mu eesmärk.enne tuleks ikka süveneda isikusse kui > võtta riiulist toidukavasi lampi.ma olen juba maksnud ja pole seda > saanud mida tahtsin.Nii,et kuidas jääb?
×