Jump to content

ErkkiV

Kasutajad
  • Sisu loend

    26
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Kogukonna Reputatsioon

0 Neutraalne

ErkkiV

  • Tase
    Algaja
  1. Ei söö hommikuti midagi.

    Kuna mulle hommikuti midagi tahket alla ei lähe teen endale blenderis joodavat sodi - 400ml piima+1banaan+Hera80 valgupulber+külmutatud astelpaju. Väga lux
  2. einoh, niimoodi et värviline triip hakkab keskelt jooksma? Ei ole nagu näha ka, et oleks mingi kahekambriline systeem vms
  3. aga kuidas saab triibuline hambapasta tuubi nii, et sealt siis ilusa ühtlase mustriga välja tuleb?
  4. kusjuures masendav on, et me võime siin endale ette kuhutada, et käime ja pumpame ja olema suured ja siis naised kõik kiljuvad ja fännavad aga karm reaalsus on, et suurem osa naistele meeldivad millegipärast (MA EI TEA MIKS KRT) kälid kellel käed nagu kurejalad. Pea-asi et ARMAS oleks - fakk ma ei suuda neid kurejalgu kyll meeste alla liigitada...anoh eks siis on tore naisel vahest mees sylle võtta, ühte T-särki kahepeale kanda jne Nii, et, ei spordile - nälgime ja üritame võimalikult emased välja näha - siis oleme tõeliselt popid
  5. kava

    jajah, biits peab igaljuhul reedeti olema - siis saad punnis biitsaga minna hollikasse naisi lantima kusjuures mõni teebki nii
  6. mis krdi mõte sellel on?
  7. Kus treenida ?

    Meeste duśśiruumiga on lood pahad (vähemalt suvel oli) ja mulle isiklikult käis närvidele see, et aeroobikad, pumbid jne on samas saalis kardina taga, seega kisa jne rohkem kui tahaks kuulata. Treener on tõesti ok (Andrus vist )
  8. Kus treenida ?

    no ma ei tea....kui ma viimati zellukas käisin, olid seal pesemis- ja riietumistingimused veel ekstreemsemad kui revalis...
  9. Kus treenida ?

    Jõusaalides on treener bezplatno olemas kellelt esimesed õpetused saada. Kuhu minna oleneb su rahakotist - superlux puhas ilus mõnus jne on Artic sport aga sigakallis. Kui puhtusest ükskõik siis on Reval perfect Odav jne, vaata siin on teemasid ka kus Revalist räägitud. Articuga jne on veel selline jama et siis oled käsist jalust seotud aastaks, seega kodus edasi teha ei kannata - Revalis aga sind ei seota - maksan 1 kuu haaval ja lased jalge kui nii otsustad.
  10. Reval-Sport

    Angel, Sa pead tööandjalt plekki juurde kysima, kuna tõused siin reklaaminäo seisusesse juba
  11. Reval-Sport

    Mis porised? Las teised näevad ka millest ilma jäävad kuna Revalis ei käi
  12. Reval-Sport

    Nii Angel, nüüd andsid kuradile näpu - minu rahakott on tulevikus Sinu ridikülis hoiul
  13. Reval-Sport

    absoluuselt nõus. Lisaks veel ilusad inimesed (Angel-liis eesotsas )
  14. Reval-Sport

    see "ilma jubinata" kapp oli kindlasti tagumises osas vasakus reas eks? See on seal juba paar kuud ilma selle "jubinata". Vähemalt saab pidevalt palju nalja kui keegi oma riided kappi laob ja siis aru ei saa miks uks kinn ei jää. Mõni pusib ikka minuteid
  15. sprint

    suured tänud!
×