Jump to content

o22

Kasutajad
  • Sisu loend

    2
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Kogukonna Reputatsioon

0 Neutraalne

o22

  • Tase
    Vaatleja
  1. Toitumiskava

    Olen nii 3 kuud proovinud jälgida siin teemas propageeritavaid põhimõtteid (madala süsivesikusisaldusega HS, sv. rikas toidukord PÄRAST trenni, rasva osakaalu suurendamine jne, ürtan tarbida nii 50g valku iga toidukorraga mida on 5 tk päevas, igasugune rämpstoit on menüüst väljas jne) ja olen ÜLIMALT rahul tulemustega. Rasv hakkas mühinal põlema mingi hetk, six-packi sain endalegi üllatuslikult nähtavale nii 2 kuuga (viimati vist võis mingitki definitsiooni kõhul näha oma 10 a. tagasi, hetkel vanust 22. Suve alguses kaalusin ca 2-meetrise pikkuse juures 115 kg, hetkel 102). Kõik on tip-top, enesetunne hea, tervis korras. AGA kogu selle hea juures on minu jaoks vähemalt paar miinust: eelkõige on lihasmass väga visa kasvama (OK, mingi areng on aga mitte see mis olla võiks). Teen hetkel jõusaalis kolmeks jaotatud kava (rind-käed, jalad, õlad-selg) nii 4-5 x nädalas,´Treenin põhiliselt vabade raskustega, üritan harjutusi võimalikult palju muuta trennist trenni, ent seeriate arvud jätan kokkuvõttes samaks... lisaks veel kord nädalas HIIT treening ja/või aeroobne tegevus nii 1 h (ratas v jooks) . Kui enne trenni ei ole söönud, siis saalis vehid nagu tühja - poole seeria pealt lõpeb jõud lihtsalt otsa, mingit erilist "pumpa" ei teki jne - ei saagi mingit tulemust ju tulla. Kui enne trenni teen selle "korralikku" söögikorra siis selliseid probleeme ei ole! Treenin elutempo tõttu hilja õhtul nii 9-10 ajal , kuidas peaks päeva jooksul toituma (õhtupoolne osa) et energiat jätkuks ja ei peaks enam pärast trenni südaöösel köögis praadi küpsetama
  2. Mida süüa pärast trenni?

    Siin-seal on räägitud, et trennijärgne shake peaks sisaldama valku ja süsivesikuid vahekorras 1:2. Kas süsiveskuna võib olla Trauben Zucker? Kasutan ON'i Whey Gold'i, mille pakendis on teatavasti lisatud scoop, see tähendab et Trauben Zuckerit peaks lisama kaks scoopi? Tulemuseks on ÜLIMAGUS asi, kas see on õige?
×