Jump to content

Greger

Kasutajad
  • Sisu loend

    7
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Kogukonna Reputatsioon

0 Neutraalne

Greger

  • Tase
    Vaatleja
  1. Minu küsimus asub siis antud aadressil. Ehk keegi oskab seletada. http://forums.fitness.ee/index.php?/topic/35336-kusimus-kava-kohta/
  2. Kaalust juurde?

    No ma tegin korraliku kaalutõusu 3 kuud ja mu kehakaal tõusis 12 kg.Pikkus on 178 cm mul. Nüüdseks olen teinud 5 kuud trenni ja siin 79 kg on silmapiiril. Alsutasin trenni 65 kg selt. Enne seda olin 8 kuud sõjaväes kus ka märkasin kaalu tõusu, siis tulin suveks väest välja ja suvega langes kehakaal jälle 65 kg peale. Kuid sügisel hakkasin uuesti trenni tegema kui algas ülikool ning olen intensiivselt tegelenud 4-5 korda nädalas trenni (jõulud ja AV olid sellise vähese trenniga). Treeningud kestavad 40 min kuni 90 minutini. Kava olen muutnud 2 korda selle aja peale. Teen oma trenni super seerjatega. Söön trenni kõrvale kreatiini, ning peale trenni on valgu ja süsisvesikute koks 40g/70g. Toitun päevas 4 - 6 korda. Valgud päevane kogus 175g rasvad proovin hoida 50g mitte vähem pigem nata üle ja süsivesikud 400g. Toitun tavalisest kätte saadavas toidust sealiha, kana, kala, kartul, tatar, riis, aedviljad hautatult ja toorelt, banaan, piimatooted,kodujuust, pudrdu(hirs ja kaerahelbed), muud nekatriinid ja juurikad puuviljad. Palju meeldib süüa juustu, (valge hallitus, sinihallitus, tavaline juust) ( Söön ka rämps toitu kui isu on sellle ei ei ütle, kuna toitun ka muudest toitudst siis ei näe, et see on kahjulik ja ei tohi endale pizat ja purgerit MCDonaldisis lubada. Praegu nüüd küll kaal visalt ei tule, aga tõuseb kui nv alkot ei tarbi v ei joo pikalt ja toitumine korras on. Muidugi aeroobset trenni võiks rohkem olla kuid ma tegelen ka sellegam, et endasse harjutada seda. Ma ei ole mingi hull lihases vend kuid pole ka paks, jätan enda keha ehituselt sportliku ja terve inimese mulje. Ja minu praegune kava mida teen on siin täitsa hea ja tunned peale trenni, et oled nagu midagi teinud ning minu seerjad on 10 x mitte 8-10 nagu seal näidatud. http://www.fitness.ee/treeningkavad/58
  3. Proteiinishake

    Mina kasutan enne igat sööki AC-C 30g 300ml veega ning toitun päevas 4 korrda. Kohe peale trenni valgukoks: WHEY+ sobiks hästi, lisa sinna aga ka 5g kreatiini. Koksi kasuta ka puhkepäevadel, lihtsalt kellaajaliselt samal ajal. Koostis: 200ml vett, 100ml Arctic spordijooki, 40g pulbrit, 5g kreatiini Ja ma olen nädalaga juurde võttnud 2kg ning lihas mass kassvab ka korralikult ning muidugi ma ka toitun toitumis kava järrgi mis sisaldab palju kana kala ja looma liha ning juur ja aedviljad ning muna ja kohupiim.
  4. Massilisajad

    Tere mul siuke küsimus selle 10 korra kohta et siis saan ainult 10 jooki teha ja otsas ta ongi v
×