Jump to content

shiilike

Kasutajad
  • Sisu loend

    2
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Kogukonna Reputatsioon

0 Neutraalne

shiilike

  • Tase
    Vaatleja
  1. Hoopis teistsugune mure

    Anoreksiat või mõnda muud toitumishäiret ma küll ei põe. Toidust ei keeldu ma praktiliselt kunagi, ja ehkki kirjutasin, et ei armasta saiakesi ega rämpstoitu, tuleb ette ka kordi, kus on just suur saiaisu või soov friikartuleid näksida. Ma ei keela endale toidust absoluutselt mitte midagi. Minu põhimõte on see, kui on isu, on järelikult organismil parasjagu millestki puudus. Aga aitäh seniste soovituste eest ja eks ma pean ennast ikka kätte võtma ja saali vedama!
  2. Ma pole päris kindel, kas ma oma murega ikka õiges kohas olen, aga jutt siis selline. Olen 25aastane, 168cm pikk ja kaalun 48-50 kilo. Rasvaprotsent on 12 ja mõõdud umbes 83/62/92. Kokkuvõttes pikk ja peenike. Ja see mu mure ongi, et ma tahaks olla natuke ümaram. Puusad on mul laiad, aga mis neist kondinukkidest kasu on, kui pehmet polstrit peal ei ole. Käin 2 korda nädalas tantsutrennis ja hetkel jõutrenni ei tee. Olen küll käinud jõusaalis ka, aga hetkel on see pisut unarusse jäänud, ehkki võtan pidevalt jälle hoogu. Toitun sundimatult tervislikult. Palju mulle korraga kõhtu ei mahu, mistõttu söön vähe korraga aga enamasti ikka 4 korda päevas vähemalt, pluss näksimine. Maitsevad aed- ja juurviljad, puuviljad, salatid, aga armastan ka liha ja kodujuustu, kohupiima, jogurtit, mune jne jne. Tüüpilist rämpstoitu ja saiakesi ma lihtsalt ei armasta ega söö. Tean, et ainult jõusaal ja valk kasvatab lihast, aga ma ei tahaks selle tulemusel sellest vähesestki rasvast lahti saada. Kokkuvõttes tahaks olla pisut suurem ja pehmem ja kui kellelgi on paar head soovitust, kuidas seda saavutada, olen väga tänulik.
×