Jump to content

kendu

Kasutajad
  • Sisu loend

    13
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Kogukonna Reputatsioon

0 Neutraalne

kendu

  • Tase
    Algaja
  • Sünnipäev 14.04.1979
  1. kas üldainete koolitustunde viib läbi ka tallinnna ja tartu ülikkool(kukilt nagu oleks lugenud)?? terv kent
  2. Küsimus selles, kus ja millal saab teha jõusaali treenerite kursusi.on kellegil selle kohta mingi infot?
  3. Jõusaali tolad...

    kusjuures olen ma arcticus näinud et joker jätab samamoodi hantleid ja muid raskusi vedelema??(mitte kogu aeg aga aeg ajalt)
  4. Milline jõusaal ?

    mina soovitaks jällegi Artic club-i.Palju ruumi,suht vähe rahvast ja üldse meeldivad treenerid jne!
  5. kas on mõtet tarbida nitixit ja bcaa-d üheaegselt?? kent
  6. jõutsükkel

    selge!äitäh
  7. jõutsükkel

    mis arvate kas jõutsükklis teha kõik seeriad ühe raskusega või püramiidi või.......????? kava ise järgmine http://www.fitness.ee/main.php?main=toorii...rcise&nr=23
  8. jõutsükkel

    küsimus selline kas jõutsükklis peaks kõik seeriad tegema ühe raskusega või püramiidi või......???? kava ise selline http://www.fitness.ee/main.php?main=toorii...rcise&nr=23 kent
  9. mis toimub arctic spordis

    minu arust on küll seal kvaliteet ja hind paigas!aga millegipärast pole treenerid seal rahul!
  10. selline info et arctic sportist lähvad mitmed treenerid ära millegipärast!kõige kõvem nimi siis argo ader enam ei töötagi seal vaid juba on jõusaali peatreener peagi avatavasas myfitness spordiklubis.
  11. jõusaali kava?

    jõusaalis käin 4 korda nädalas!igale lihasgrupile on vähemalt 3 harjutust ja 4x8-10.üldfüüsiline peaks olema normaalne kuna olen 15 aastat korvpalli mängind ja noorena ka judos käind!aga keegi tark mulle rääkis jõusaalis et ei ole hea teha kahte suurt lihasgruppi ühel päev(rind ja selg)või ajas mulle jama! eesmärgiks on lihtsalt heas vormis olla!!;)aga ok ma siis proovin seda sinu soovitatud splitti äitäh
  12. jõusaali kava?

    keegi pole teind!olen vaadand teiste järgi mis keegi teeb .........!!peaksin midagi muutma siis jah??
  13. jõusaali kava?

    olen käind jõusaalis umbes pool aastat ja kava on järgmine!1 päev-rind triipseps,biiseps ja õlg 2 päev-selg ja jalad 3 päev aeroobne treening!küsimus on järgmine kas selline kava sobib ja kas äkki peaks miagi omavahel ära vahetama?ja huvitab selline asi ka et kui teen õlga siis pean õlale mõeldud harjutused kõik järjest ära tegema või või teha ka vaheldumisi rinda,õlga ja biitspsit?? vanus 28 kent
×