Jump to content

markot

Kasutajad
  • Sisu loend

    18
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Kogukonna Reputatsioon

0 Neutraalne

markot

  • Tase
    Algaja
  1. Millega lähed Sina tööle?

    Huvitav on see, et päris mitmed siit pesitsevad Espoos.
  2. Eesti kalleimad reklaamid !

    Viisakas oleks ka allikas välja tuua, kust pildid saadud on.
  3. Supreme Fighting Challenge

    See, et Kolossov pärast Jorgeni lukukatsetusi nii kaua vastu pidas on isegi hea... enamus oleks ammu juba alla andnud. Katkestuse põhjust tulebki sellest otsida, ilmselt tegi käsi liiga palju valu ja jätkamine osutus võimatuks. Kustkohast küll need sajakilosed Eesti kollid välja võeti, mul teab mõni sõbranna ka rohkem võitlusest kui nemad:)
  4. ideaalmees

    Ma ei leia, et siin oleks midagi vanamoodsusega pistmist. Kõik, mis seal kirjutati on täiesti elementaarsed käitumisnormid ühe täie mõistuse juures olevale meesterahvale.
  5. Alkohol

    Kuna Eestis häid kulturiste eriti ei kipu olema siis järelikult on enamusel ala harrastajatel seksuaalelu paigast ära.
  6. Hea söögikoht

    Eks ta asub ikka George Browni ruumides, mitte selle kõrval Inimesi on erinevaid aga minu maitse see Stereo küll pole... köök on suht tavaline (läheduses asuvas Moskvas või Pegasuses on tunduvalt parem). mnjahh, kas stiilseks interjööriks saab ikka pidada seda üdini heledat sisustust, muusikavalik pole ka just keskmise inimese maitsele jne. jne.
  7. 2 K duell - kes keda ?

    Kalmus 9 Kiivikas 12
  8. Tatoveering

    Nagu Jackie tabavalt ütles on valu väga personaalne tattoo tegemise puhul. Üldiselt on kondinukkide juures väga ebameeldiv tunne ja kui valust rääkida siis eriti mõnus polnud ka käe siseküljes, otse kaenlaaugu all
  9. Tatoveering

    Välja venimises eriti probleemi pole, küll aga võib su pilt aastate jooksul veidi tuhmusda... siis saab alati üle lasta uuesti teha.
  10. Kalamaksaõli

    Otsing noored, otsing!!! Sellest on siin varem räägitud, kui ma ei eksi siis oli see taaskord OldMan, kes oma teadmisi kalamaksaõli kohta meiega jagas.
  11. Rusika asend poksikoti tagumisel

    Nagu siin on korduvalt öeldud juba, mine käi kasvõi korra paar kuskil trennis või palu pädevamalt sõbralt abi. Nukkidega arvesta löömisel siis kui tänaval kellegiga on mürada vaja, kindaga kasuta kogu rusika pinda. Kuna sa oled algaja siis püüa koti treeninguks ka käsi siduda, see aitab vigastuse ohtu vähendada.
  12. 2 K duell - kes keda ?

    Ennustan, et seekord langeb liisk Kalmuse kasuks.
  13. Taipoksi trennid algajatele!

    Mis klubis nii algajatega käitutakse?
  14. Martial Arts

    Tegemist on puhtalt akrobaatikaga, võitlusest pole haisugi.
  15. Meeste Fitness areneb!

    Kogu see jutt on huumor kuubis, eriti see lause mille välja tõin. Suvepoiss jne., oimaivõi
×