Jump to content

tahankaollatugev

Kasutajad
  • Sisu loend

    5
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Kogukonna Reputatsioon

0 Neutraalne

tahankaollatugev

  • Tase
    Vaatleja
  1. randmetoed

    ma ise käisin algul ilma kinnasteta jõusaalis. käed jäid nii valusaks ja eriti randmed. ei kannatanud üldse enam olla. siis otsin kindad randme tugedega, neid kasutan juba teist aastat ja pole probleemi. võistlustel pole ilma kinnasteta surumisega ka probleemi, suht sama annab välja, kui käed kuivad on. ja vahel korraks tekkiva teema kohta, et minu jaoks on tähtis ikka palju ma surun mitte palju ma näen välja, et suruksin
  2. Liiga palju valku

    mulle soovitati süüa 2 lusikatäit ühe sheigi kohta..et äkki on seda 6 natukene palju?
  3. ka jooksmine..

    ma olen ka tegelenud jooksmisega. mingi 1000m maastikul tuli kunagi oma vanuseklassis maakonna meistritiitel. ja mulle seletati seda asja nii, et ninas ikka sisse, siis neli sammu ja suu kaudu nelja sammu jooksul välja. viimasel ajal ei ole ma seda teinud, aga nii oli parem. ilmselt peab siis sammud kiiremini tegema
  4. kasvu kohta

    mul oleks üks selline küsimus, et kas jõusaalist võib kasv kinni jääda? ma ise käin juba teist aastat jõusaalis, olen 16 aastane, umbes 178cm pikk. õde mul 180 ja see tähendab, et võiks nagu veel kasvada. vanemad ütlevad koguaeg, et peaksin jõusaali pooleli jätma, et hakkaksin parem korvpalli mängima, siis hüppan pikemaks. et kui suur on siis võimalus,et tänu jõusaalile enam ei kasva?
×