Jump to content

meelike

Kasutajad
  • Sisu loend

    4
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Kogukonna Reputatsioon

0 Neutraalne

meelike

  • Tase
    Vaatleja
  1. paksuks saada vaja

    kle kurupt,sa ikka eriline jobu,kas kysisn su lolli arvamust v?ise tean mida oma kehaga ja tervisega teen,.....daaaaaaaaaaaaa????????!!!!!!!!!!
  2. paksuks saada vaja

    olen 21 aastane kuid mul on siiralt kõrini et nii peenike olen,teex yxkõik mida et paksemax saada...nutt tuleb peale....ma kyll võtan juba seda valgupulbrit iga päev ja jään siis ootama et ehk nädalapärast kaal juba ka suurem...no ma ei tea....kui see ka ei aita,mul kõrini komplexidest.........ei tea kuna hakkab kaal tõusma selle pulbri joomisest....kui yldse hakkab muidugi...
  3. paksuks saada vaja

    paksuks vaja saada et kõrini sellest olen kogu elu välja näind kõhn-165 cm ja aint 48 kilo,ja olen magusat näost sisse ajand,kuid ei midagi,ainevahetus on liiga kiire....seega mõtlesin et kui kasutada neid lisandeid,saan lõpux kavõi 60 kilo täis.....unistada ju võib...
  4. paksuks saada vaja

    mure selline et soovin lihtsalt kaalus juurde saada,mitte lihaste kasvatamisega vaid lihtsalt et rasva kujul.kas on võimalik,et syyes toidulisandeid,mis sisaldavad valku,annavad kaalus juurde,eriti kui ma yldse ei tee trennigi.....olen kuulnud et võttes neid pulbreid,tuleb tohutult rasvkudet organismi.....????????
×