Jump to content

Cr4sH

Kasutajad
  • Sisu loend

    6
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Kogukonna Reputatsioon

0 Neutraalne

Cr4sH

  • Tase
    Vaatleja

Kontakteerumise viisid

  • Website URL
    http://

Profiili informatsioon

  • Asukoht
    Tartu
  1. kodune treeningkava algajale

    olen seda kava nüüd teinud... aga kuna mul käed-õlad suht eem... harjavarred? siis ehk keegi vaataks-mõtleks-aitaks kuida kätele õlgadele massi juurde saada jms. mis harjutusi muuta jms, tahaks keskenduda just õlgadele ja kätele mõneks ajaks, teisejärguliselt oleks rind ja kolmandana kõik ülejäänud
  2. aga kas teha terve harjutus, st kõik seeriad, väiksema raskusega, või teha esimene seeria raskemaga ja siis vähendada?
  3. mul selline küsimus, et kui mingit harjutust ei jõua hästi teha... kas targem oleks jätta osa tegemata, st teha nii palju kui jõuan, või vähendada raskust? eesmärk üldfüüsilise parandamine ja jõutrenn
  4. ise jätsin kah 3,5 kuud tagasi maha, enesetunne on tunduvalt parem... ja selline soovitus mahajätjatele, et kui jätate siis jätke nö. paugu pealt, mitte, et nii täna teen ma nii palju ja homme ühe vähem ja ülehomme ühe vähem, olen ise proovinud nii maha jätta aga ei tulnud midagi välja sellest. edu.
  5. kodune treeningkava algajale

    suur tänu kui tihti tuleks kava vahetada?
  6. kodune treeningkava algajale

    niisiis, mõtlesin kah enese treenimisega tegelema hakata oleks tore kui saaks seda kodus teha, muretsesin ka 2 reguleeritavat 15kg hantlit kuna ma ei tea kavadest ja asjadest suurt midagi siis ehk keegi koostaks ühe kava mulle, mida ma saaks kodus teha kõik soovitused ja suunamised on oodatud, ka linke kasulikele tekstidele jms 190cm, 75kg, 16a
×