Jump to content

r2stik

Kasutajad
  • Sisu loend

    17
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Kogukonna Reputatsioon

0 Neutraalne

r2stik

  • Tase
    Algaja
  1. kätekõverdused...

    endine treener ütles mulle ma arvan, et see õigesti öeldud:P
  2. väike küsimus kava kohta

    ok, tänud!
  3. väike küsimus kava kohta

    eii saad aru vahet pole see kava kopeerimine sa mees paned teemast mööda praegu. küsimus on selles, kas ma pean valima sellise max raskuse, millega ma jõuan teha 3 seerajat ja 8-10 korda
  4. nina verejooks.

    käisin kunagi maadluses, siis oli sama jama iga matsi aljal hakkas verd lahmama treener ütles, et see on selline iga ja see pidi normaalne olema. õnneks õrvetada polnud vaja jäi ise järgi
  5. mul on selline kava mida ma plaanin tegema hakata » Lamades surumine kangiga 3 x 8 - 10 » Lendamine trenazööril küljele (õlalihased) 3 x 8 - 10 » Pullover ( ületõmbed) lamades pingil hantliga 3 x 8 - 10 » Allasurumised plokil 3 x 8 - 10 » Küünarvarte kõverdamine seistes hantlitega 3 x 8 - 10 » Jalapress 3 x 8 - 10 » Jalgade kõverdamine kõhuli trenazööril 3 x 8 - 10 » Säärtele seistes trenazööril pöiale tõus 3 x 8 - 10 » Seljasirutajale keretõsted pukil 3 x 10 - 12 » Kõhulihastele keretõsted kõhupingil 3 x max nt lamades surumine 3 korda 8 -10 korda kui ma nüüd õieti aru saan, siis tuleb valida selline maximaalne raskus millega ma jõuan teha 8-10 korda ja kolm seeriat?
  6. kava koostamine

    ok tänud
  7. kätekõverdused...

    mulle öeldi, et kätekõverudsi oleks kasulik teha üle päeva mis arvate?
  8. kava koostamine

    mul selline küsimus suurele ringile, et tahaks hakkata jõusaalis tõsisemalt käima, sest viimasel ajal liialt palju logelenud kuigi midagi halvemaks ka ei ole läinud, areng lihtsalt seisab. ok lähen teema juurde tahaks kava:P on mõni mees, kes mulle selle valmistaks? jõusaalis on mul olemas: jooksu lint, rinnalt surumise pink, kõhulihaste pink jne....enamsu pingid on olemas. Kuidas ma need raskused ja kordused paika paneks? ette tänades, r2stik
  9. rinna treeningkava?

    jahh sa oled liialt kaua teinud seda ühte kava ja teatud lihasgrupid ei arene panen tarka veist... vahata harjutusi ja kordusi. Tegelt peaks korduste vahetamina aitama. RAskust lias ka juurde muidugi
  10. jõusaalis treenimine

    no seda küll aga liialt suur koormus ei ole ju hea ka siis kui harjutusi õieti teha.
  11. hommiku võimelmine

    kuidas võiks näha välja üks hommiku võimlemine? kas jõuharjutusi ka teeks jne?
  12. jõusaalis treenimine

    räägitakse, et väga noorelt ei või suurte koormustega treenida kuidas selle asjaga siis on??? Mingil määral on kahjulik või mis? Ise olen 16...
  13. mulle küll nagu mõjus....kehvasti see suitsetamine
  14. jooks hommikuti ja õhtuti

    ma arvan ka, et üle 5 km ei tasu vast hommikuti joosta. KOle suur koormus äkki?
  15. Kõht.

    ei oska öelda:)
×