Jump to content

kikutoetaja

Kasutajad
  • Sisu loend

    1
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Kogukonna Reputatsioon

0 Neutraalne

kikutoetaja

  • Tase
    Vaatleja
  1. Eesti suusatajad ja nende tasustamine

    ..aga muidugi..mina kui Kiku toetaja..ja aus fänn räägin kaasa, et käisime jah päevitamas kui teised tädid sõitsid..Memm kle, sul täiega õigus .. ..aga tegelt on nii, et vat nüüd tekkis mul uus probleem..ja seda mitte seoses Kikuga..sest jummmmalale tänu, temal on kõik peas korras ja usun ka, et 80 aastaselt on tore ja hea kuulda, kui Kiku räägib ja meenutab oma võite, mida ma usun ka, et tal oma nooruses on veel küllaga ees.. ...aga see armas Memm....Ma jään vaid lootma..et nooruses oli tal midagi kupli all peidus..mingi hallollus.aaaa tundub, et nüüdne rahapuudus..on viimse aju äää võtnud..ja ära arvagi..et sellest kõnest raha sisse voolama hakkab..vaid välja..selle mõttetu kõne eest..kukusse..oleks äkki kuskil raha teeninud..ja see 2 minutit õue koristanud..või lastelastele sokki koonud..Usu, Memm..see oleks Eestit aidanud.. ...kui sul rahast ja kuulsusest puudus on..siis sünni uusti..aga normaalsemana..paluks.. ...ma loodan vähemalt et rate.ee s kasutajat pole..või on???..sellistel ju on
×