Jump to content

allive

Kasutajad
  • Sisu loend

    13
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Kogukonna Reputatsioon

0 Neutraalne

allive

  • Tase
    Algaja

Kontakteerumise viisid

  • Website URL
    http://

Profiili informatsioon

  • Asukoht
    saaremaakond kaarmavald asuküla
  1. njahh endal ka randmetega pidevalt probleemid, isa olen alles oma 3 kuud teinud korralikult trenni aga siiski, biitsepsi tegemine on suht raske tihti kuna randmed lihtsalt nii valusaks lähevad, olen proovind lihtsalt elastiksidet siduda aga minu puhul eriti ei aita. õnneks pole ma aga rinnalt surumises randmevalu tähendanud, küll aga biicsepsti tegemisel ja ka triipsepsi ning ka osad plokid:S:S. peaks ka soetamasiit amazonist äki midagi randmele w?, tuleb asja uurida mida pakutakse
  2. Alkohol

    ise olen päris suur pidutseja, tavaliselt 4 korda nädalas jõusaalis ning kui järgmine päev kohe jõusaali pärast joomist ei roni siis on minul asi ok, areneb mul suht kiiresti nii lihas kui jõud aga jahh mul ei ole ka plaanis hakata kulturistiks või mingiks rammumeheks, nii et ma olen võib õelda vb rohkem harrastaja ja ma küll enda pidutsemist ei kavatse piirata
  3. rinna treeningkava?

    imelik, enda arust pingutan küll tihtilugu ei tulegi kang viimasel kordusel ülesse w midagi sellist, aga kas siis tipptegijad teevad vähem w mis harjutused peaksin välja valima siis rinnale, kui tahan teha nii üla kui alarinda
  4. Kiire!

    kusjuures mina joon seda 2,5% lise piimaga, olen kuulnud et vaid toitainete imendumist pidi nati aeglustama aga mul ei ole kodus teist piima ega taha ka osta seda lörri. et küsimus siis selline kas see on ainuke põhjus w et ei ole soovitatav võtta rasvase piimaga wõi on neid siis veel
  5. rinna treeningkava?

    niisiiis ise rinda tehes kord nädalas tahaks ka selle korralikult läbi kurnata aga kas siis võib teha 5 aparaadiga ja igaga 4 seerjat. tegelt tahaks kuidagi kiiremini läbi kurnata kuna 5 asjaga teha nõuab ikka väga palju aega. et mida soovitate. ning seike küss kas keegi siit foorumist teeb ültse nii et ühel päeval ülarinda ja teinepäev alarinda, olen sellele mõelnud aga kas sellisel asjal on mõtet??
  6. seletust tahaks siis, kus need täpsemalt asuvad jne
  7. olen suht algaja aga teie kavasi lugedas tekib küsimus kuhu jääb näitaks lailihas??? ning ka deltalihas kuigi see vist suht sama mis trapets aga seda ple ka paljudel sees. või et siis kui te ütlete selg mõtlete neid kõiki, et alaselg, delta, lai jne ise ei saa momendil eriti treenida, kuna vigastus aga tahaks ise hakata seikest kava jälgima nagu: rind(harjutused 1), triic(harjutused 1),kõh(harjutused 1,2) biic(harjutused 1), triic(harjutused 2), delta rind(harjutused 2), alaselg, lailihas, kõht(harjutused 1,2,3) jalad(sääred, reie eeskülg, reie tagakülg), biic(harjutused 2) jama vist vaid selles et triic on 2 päeva järjest aga loodan et saan hakkama
  8. kreatiin

    kui olen teinud trenni 7 kuud(ültse) ja kasutanud proteiini, siis millal ja kas võiks üle minna kreatiinile, vanust 18, kehaehitus kõhn ja pikk. kas oleks õige aeg juba?
  9. Äkki teate?

    wau, see oli hea kalkulaator. sain teada et peaksin päevas tarbima 4,8 liitrit vett:D
  10. • Oled kui tulistel sütel, kui ei pääse piisavalt treenima või kui väikseimgi treening jääb vahele. • Inimsuhted, töö ja õpingud jäävad treeningute varju. • Toiduvalik on väga ühekülgne. vb vaid need lähevad täppi
  11. tahaks siis teada mis on ületreeningu tunnused. oodatud on ka jutud oma kogemustest
  12. Omatehtud kavad.

    Olen siis 3 kuud teinud trenni meeste edasijõudnud kava järgi, põhimõtteliselt sama kava mis siingi tööriistade all üleval.suurim erinevus on see et seerja kordusi on 4 aga ma tahaks siis enda kava muuta ja tahaks teha nagu rohken nüüd rinda, biitsepsit, driitsepsit. varem käisin ka 3 korda nädalas trennis aga nüüd tahaks hakata käima 4. ning mõtlesin siis ka ise mingi kava välja kus on rohkem neid asju mida tahan. nii et käiksin nädalas 4 päeva trennis(kindlid päevi ple võimalik paike kahjuks panna kuna see ei ole võimalik), kordusi teeks sammuti neli iga asjaga jne. pluss veel kõhulihaseid aga seda olenevalt sellest kui palju aega on ja jõudu. kõik kommentaarid on oodataud, kuna olen alles algaja:D, nii et palun äbi lugeda 1: rind, biitseps, triitseps 2: jalg (reie eeskülg, tagakülg, sääred) 3: rind , alaselg, selja lailihas 4: deltalihas,biits,driitseps
  13. olen siis 2 kuud teinud jõutrenni, teen kolm korda nädalas trenni, ning trennid on suht pikad 2-2.5 tundi (algaja ikkagi ju) ning nüüd selline raske küsimus et oleks vaja paika panna treeningprogramm. nimelt teen ju trenni 3 korda nädalas aga tahaksin nendest kolmest päevast 2 päeval teha selliseid lihasgruppe nagu rind, biitseps, triitseps. Et algul tahaks nagu neile panna põhirõhku, ning veidi tahaks teha ka jalgu, selja lihaseid jnejne. KAs selline asi on ültse võimalik panna 3 päeva sisse. Kas kellegil pole siit foorumist äki mingit taolist treeningprogrammi, et o0leks nagu selle koostamisel abi vaja.
×