Jump to content

come123

Kasutajad
  • Sisu loend

    85
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Kogukonna Reputatsioon

0 Neutraalne

come123

  • Tase
    Värske olija
  1. treeningu küsimus

    olen 16 aastane poiss trenni olen teinud 2 aastat.Vahepeale tuli väike vahe sisse ja jõulud ja muu selline ja mul on kõht ette tulnud. Kas E K R jõusaal kava järgi +T N jooks u 1h20minti võtavad selle ära.Kasutan ka Tai keyni creatiini koos no1-ga peale jõusaali trenni.Ja kas peale pikka jooksutrenni ka valku või creatiini võtta?
  2. äädika mõju lihastele

    koolis ei saa tugevaks
  3. FitGirl 2006

    no kurat ega vormikas ei tähenda rannas päevitavat pekihunnikut, pane anoreksik vormikaga kõrvale ja saadki normaalset naist näha
  4. Südameprobleemid

    40 aastat on isegi hästi juba
  5. krambid

    mul treener käskis soolaseid sööke süüa hoiab krambid ära
  6. ka jooksmine..

    ma alguses peksin hingamisega hullult segast.tavaliselt ümisesin mingit laulu selle asemel et korralikult hingata
  7. Südameprobleemid

    tuttav asi just elasin üle selle jama kaks pool kuud ei saanud midagi teha.Jõusaali trenni võid unustada vähemalt pooleks aastaks ja ega ma ühtegi rohtu ka ei saanud selle vastu.siiamaani on pulss liiga tugev
  8. südametugevndajad

    mul oleks vaja taastamiseks olin trennist eemal kaks kuud.Südamega oli mingi jama lihaste ja südamepaunaga nüüd võin ainult sörkjooksu teha aga tahaks et enam selline jama ei kordu
  9. südametugevndajad

    mul südamearst rääkis mingist q10nest
  10. südametugevndajad

    oleks vaja südametugevndajaid mida saaks käsimüügist.soovitage
  11. Noorte Kulturism

    kas tartus ei ole sellist teemat vä.kus keegi proff treeniks
  12. Proteiin No1 kuidas on

    ärge ära küll visake maitse pärast kes ei taha võib mulle anda
  13. kiku võitis kuldmedali

    kulla eest saab ta eesti riigi poolt miljoni teise eest kah +1200000 kahe võidu eest Itaalia käest kokku siis 3,2milli
  14. kiku võitis kuldmedali

    saab ikka ja kui võidab veel siis saab kolmandagi aga muidu väga tore
  15. kõhulihased ja hüpe

    enamus korvpallitreenerid k2ivad oma tiimiga j6usaalis jalgu treenimas ja pisut k2si.JA p2rast seda tehakse l6dvestuseks platsi peal viskeid et k2si j2lle lahti l2heks
×