Jump to content

-Hitman-

Kasutajad
  • Sisu loend

    27
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Kogukonna Reputatsioon

0 Neutraalne

-Hitman-

  • Tase
    Algaja
  1. kuidas söögiisu suurendada?

    hmm mis see endast üldse kujutab ja kust seda saada võiks?
  2. kuidas söögiisu suurendada?

    Aga kas on olemas ka eraldi spetsiaalseid aineid või toidulisandeid söögiisu suurendamiseks?
  3. Kreatiin

    Tere, tahtsin küsida, et kas nendel toodetel on mingi eriline vahe ka? creatine hardcore ja Creatine 6000-ES ning kellel on antud toodetega kogemusi siis võiks natuke rääkida kuidas oli.
  4. Nitro-Tech Hardcore

    Sooviks ka teada, et kuidas siis mõjub?
  5. Nitro-Tech Hardcore

    Aga äkki keegi oskaks rääkida selle valgu kohta, et kuidas toimib siis kah? Ise eriti ei usu et just mingi ime asi on nagu kuulnud olen.
  6. Uus organisatsioon?

    Kas keegi oskab täpsemalt rääkida organisatsiooni Dream kohta? Vaatasin Dream1 videot kus võistles ka Mirco Crocop http://www.youtube.com/watch?v=DmJLvODX8ws
  7. EAS 100% The Whey Protein

    Aga kuidas selle EAS 100% The Whey Proteini toime ikkagi on võrreldes Whey Goldiga?
  8. EAS 100% The Whey Protein

    Seda mida sa kirjutasid tean ma juba ise ka. Ja kui 2,3 kilogrammise purgi ära tarbida siis peaks juba midagi ikka tunda andma
  9. EAS 100% The Whey Protein

    Aga kas siis peale selle 2,3 kilose paki kasutamist oli ikka tulemusi ka juba tunda ja näha?
  10. EAS 100% The Whey Protein

    Tere, on kellegil antud tootega kogemusi? Link.
  11. 100% Whey Gold Standard mujal?

    Kas tõesti keegi ei oska aidata?
  12. Tere, äkki keegi oskaks öelda kus poest saaks osta 100% Whey Gold Standard proteiini? Näiteks kas sportlandis on müügil antud toodet?
  13. Kes vöidab jalgpalli MM'i?

    Olen Portugali ja Brasiilia pool, kuid arvan ikkagi, et võidab Brasiilia.
  14. Trennijärgne sheik

    Ise teen seda piimaga ja väga hea on , kuigi jah piima aeglustab imendumist, aga parem ikka kui mitte midagi
  15. kas proteiin või kreatiin?

    Alguses pane ikka oma tavatoitumine paika, see on põhiline. Aga peale trenni kuluks üks proteiini sheik ära küll.
×