Jump to content

muskel12

Kasutajad
  • Sisu loend

    28
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Kogukonna Reputatsioon

0 Neutraalne

muskel12

  • Tase
    Algaja
  1. Kõhu kramp

    Selline asi siis, et kõhulihaseid ei saa enam teha korralikult, sest kõhulihase lööb krampi. Täna näiteks tegin kergelt kõhtu, siis võtsin torust kinni, et hakkan selga venitama ja kohe lõi valu sisse jälle. Nii on olnud juba paar kuud. Milles asi?
  2. Cell Max

    On keegi kasutanud seda toodet? Kuidas mõjus? http://www.maxsport.ee/shop/product_info.php?products_id=214
  3. Tõstmise isiklikud.

    Rinnal 140, jõutõmme 250kg, kükk 160kg 7x. Kaal ~120kg. Vanus 19.
  4. Ujumine peale jõusaali

    Minu arust pole eriti hea variant, kuna õlad saavad päris head vatti ujumisega ja seega ei pruugi lihased järgmiseks trenniks ära taastuda.
  5. Kes vöidab jalgpalli MM'i?

    Võidab minu lemmikteam Brasiilia!
  6. Euroopa Meistrivõistlused 2006

    Kas galerii tuleb ka millalgi amazoni üles?
  7. Ei ole voimeline keskenduma...

    Heh, oleks mul ka sama probleem:)
  8. mulliga või mullita?

    Mulle treener rääkis, et trenni aeg gaasidega jooki juues, rikud mao ära.
  9. Kuidas on kasulikum

    Oleneb, mida saavutada tahad! Jõud- kordused u. 1-5 ( puhkus seeriate vahel vähemalt 2 min) Mass-kordused u. 6-12 ( puhkus seeriate vahel 1-2 min) Vastupidavus- kordused 12- ( puhkus seeriate vahel u.30 sek)
  10. Mida mõtles Dennis ?

    "Huvitav, kas kas tal rates pilte ka on?"
  11. küsimused ainevahetuse kohta

    Kui sul on ainevahetus aeglane, joo petti või keefiri! Ja kiudained on ka vaja süüa. Seda saad näiteks leivast ja pudrust. Treeninu kohta ei oska öelda. Arvan, et vähemalt algajal ja amatööril pole vahet.
  12. Mida mõtles Dennis ?

    DJ: "Mõttetu mees".
  13. Mr.Dron & Mr.Mesi - kas Oti kukutajad ?

    Keegi saab dopingu kontrollis positiivse tulemuse. Mina ei ole midagi öelnud.
  14. puhkepaus

    Kui puhkepausid on alla minuti, siis see treenib rohkem lihasvastupidavust. Aga kui massi tahad, tuleks seeriate vahel 1-2 minutit puhata.
  15. Sama asja leiab www.bodybuilding.ee-st otsides. 2 kordust - ? x 1,06 3 kordust - ? x 1,12 4 kordust - ? x 1,15 5 kordust - ? x 1,18
×