Jump to content

GT

Kasutajad
  • Sisu loend

    29
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Kogukonna Reputatsioon

0 Neutraalne

GT

  • Tase
    Algaja
  1. Kõhulihased

    Tänud
  2. Kõhulihased

    Tere Mul on selline probleem et ülemised kõhulihased on jube suured teised väiksemad ja viimaseid ei olegi naq mis harjutusi ma kõhulue teha et ülemised nii jõudsalt ei areneks vaid areneks kaks alumist Aitähh
  3. küsimus

    Tere Olen märganud et paljud mu klassivennad kes kaalus juurde on võtnud neil on ka lihased paksu rasvakihi all missest et teevad ka aeroobset,aga kas kuidagi nii ka juurde saab võtta et lihas ei jääks rasva alla ? Tänan
  4. poksimine

    Tere Milliseid lihaseid treenib poksikoti tagumine Aitähh
  5. argpüks

    häbeneda pole vaja ,sest sa lähedki jõusaali et ennast vormi ajada:)MUl endal oli ka ebamugav olla kui ma jõukas üksi käisin aga siis mingi suurem vend palus mult abi mingeid asju hoidma ja siis sain aru et polegi midagi hullu täitsa normaalsed tüübid:)
  6. pullover

    Aga milliseid selja lihaseid kõige rohkem ?lailihast või mida?
  7. pullover

    Tere Ma ei ole siiamaani aru saanud mida pullover kõige rohkem treenib Osad räägivad ,et rinda osad et selga osad triitsa aga mida ta siis kõige rohkem treenib ? Aitähh
  8. abi palun

    Praegult õgib ta kodus preatud juurvilju ja ma arvan et nii ei ol emõtet küll end piinata .Aga mida ta süüa võiks ja kui palju umbes ?
  9. abi palun

    To Quote Harjutusi hakkab mu klassiõde tegema ja ta ei viitsi eriti raamatutega tegeleda
  10. abi palun

    Nu selge! ühe raamatu peale jäi mul silm pidama küll ja eks ma ka selle ära ostan:)niiet siis hüppenöör kõhulihased jooksimine on peamised ja loomulikult kätekad
  11. abi palun

    Millist"vormi"oleks vaja.Nuh ikka saada pekist lahti ja midagi mis jõudu ka juurde tooks ,et peale jooksmise mida ta veel saaks kodus teha ?
  12. abi palun

    Tere Mul oleks selline soov ,et te ütleksite milliseid harjutusi võiks mu klassiõde kodus teha, et vormi saada Tänan
  13. kas nii saama

    KUi asjalik on asjalik?? kui palju seerjaid ja mis harjutusi `?
  14. kas nii saama

    Mhmm,ma ei saaks igapäev jõukas käija ainult kahel päeval nädalas,ja siis olekski rinna trenn
  15. kas nii saama

    Tere Ma teen tavaliselt kodus trenni,aga jäin mõtlema et kas nii oleks mõtet kui näiteks rinda,biitsepsit ja triitsa treeniks jõukas ja ülejäänud lihaseid kodus? Tänan
×