Jump to content

mann30

Kasutajad
  • Sisu loend

    2
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Kogukonna Reputatsioon

0 Neutraalne

mann30

  • Tase
    Vaatleja
  1. Ownindex

    Tavaliselt kui teen kepikõndi siis õhtul 9-10(elan maa kohas ja ei karda pimedat), kui ujun siis tavaliselt peale tööd 17.00 paiku ja siis lähen koju ja söön kusagil 19.00 paiku midagi kerget(ja nii juba 2 kuud)
  2. Ownindex

    Tere. Olen umbes 2 kuud tegelenud 3X nädalas aktiivse tegevusega(kepikõnd 60 min või ujumine 30m). Samuti olen üritanud toituda normaalselt: söön kergelt hommikul, korralik lõuna(tavaliselt ligi 600 kcal) ja kerge õhtusöök(tavaliselt toorsalat või hautatud juurviljad ja mõni lahjem liha-kana-kala) Ja õhtusöök on tavaliselt 18-19.00. Peale aktiivset trenni ei söö ja magama lähen umbes 23.00 paiku. Ka kehakaal vähenes umbes 2 kuu jooksul -4 kg. Otsustasin osta pulsomeetri. Valik langes Polar F11 peale. Nüüd on siis ost tehtud ja tegin ka esimese Polar Fitness Testi (näitab maksimaalset hapniku tarbimise indeksit rahulolekus) ja tulemuseks sain ainult 23, kusjuures väga nõrk hakkab alates 25 ja väga hea on üle 46. No mida kuradit.(olgu öeldud siis minu andmed vanus 30; kaal 79; pikkus 171 ja istuv tööviis) Mida ma siis valesti tegin. Või olengi mina nii nõrk.
×