Jump to content

karateka

Kasutajad
  • Sisu loend

    29
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Kogukonna Reputatsioon

0 Neutraalne

karateka

  • Tase
    Algaja
  1. Põlveprobleemid

    tee regulaarselt põlvedele venitus/lõdvestus+massazi harjutusi, endal oli KUNUAGI AMMU suured probleemid põlvedega.....
  2. siin on väga head hinnad - http://www.massaaz.ee/?did=83 loe ka seda- http://www.hrm.ee/?p=1689
  3. calisthenics

    tore! tundub, et me rääkisime lihtsalt veits mööda teineteisest... ma ise tegelen võimlemise ja jõusaaliga 50/50% see protsent on pidavas liikumises.... akrobaatikaga kahjuks enam eriti aktiivselt ei tegele, kuna õnnestus ennast vigastada.... Äikest!
  4. calisthenics

    kõge suurem tõenäosus ennast vigatada.....eeldan, et sina tõstad suuri raskusi? terve elu oma jäsemeid liigutanud- jah aga vbl mitte kordagi elus kätel seisnud, seal on suur vahe! see ei ole samuti vabandus et kohe ei jaksa kõike harjutusi teha.sellepärat trenni tehaksegi- ammm minu arust ma soovitasin mitte ei otsinud vabandusi mihs ei peaks võimlemis harjutusi teha!! meenub kohe see jutt mida olen tihti kuulnud:ma ei jaksa seda teha ning seepärast ei tasu proovidagi. keegi pole sündinud kohe suutma,läbi trenni tuleb kõik.- oo ja olen sellega 100% nõus aga enne kui hakata tegema selliseid harjutusi nagu ülal toodud vidikutes, on KINDLASTI vaja eelnevat treenitust muidu on vigastused taga... ikka samm sammult...nagu suurte raskustega...
  5. calisthenics

    Minu isiklik kogemus on selline, et üks ei asenda teist...... soovitaksin kombineerida võimlemisharjutusi jõusaaliga mitmel põhjusel!! esiteks kuna oma keharaskusega tehtavaid harjutusi võib esialgu olla pea võimatu sooritada... teiseks kooormus teatud kehaosadele on hoopis midagi muud kui jõusaalis nt randmetele, väga lihtne on ennast vigastada.... jne...
  6. Surumiskava Kaidolt

    Terv! Sooviks ka seda kuulsat surumiskava! Jõusaalis on käidud juba aastaid kuid kui võimalik siis viskaks pilgu ka sinu 80% kavale? Praegu treenin 4-5 korda nädalas... vyhendrik@windowslive.com Suured tänud!!!!
  7. aia

    minu esimene kord capsiga oli selline: ma tegin samamoodi spagaati aga seda raskemat varianti (kus jalad külgede poole) ja rebestasin NATUKENE mingit lihast mis seal kubemele üsna lähedal, parast õhtul kreemitasin selle koha ikka korralikult sisse ja olin peaaegu kindel, et meheuhkus kreemist puutumata jäi. Aga öösel ärkasin üleni higisena silmad punnis jalad harkkis oi oi oi küll oli valus. parast seda 1a capsit ei kasutanud. Nüüd olen tunduvalt ettevaatlikum, see on üks väga hea kreem.
  8. Kas suitsetate?

    õnneks teen suitsu asemel trenni...
  9. Mis Sorti Muusikat keegi kuulab?

    väga palju erinevat...
  10. Система

    kas sa tõesti arvad et MMAs on kõik uus ja nendest vanadest võitluskunstidest eiole mittemidagi üle võetud HAAHaa.Minu teada on MMA=mixed martial arts Ning ju siis on asi õpetajates - aga suurem osa nendest õpetajatest teevad mingit jampsi ju Seda ma ju ütlesingi, et probleem on õpetajates......
  11. Система

    Kustkohast need parimad meetodid võetakse? Kas mitte just nendest vanadest stiilidest. Kõik uus on unustatud vana. Võitluskunst ei saa olla vanas asjas kinni, pigem on probleem siis õpetajas.
  12. Keefir!

    see sõna peaks vist olema homageniseerima, et enam koor peale ei tuleks e. tehakse ühtlaseks. Ja ega sellest poe piimast hapupiima ka ei saa.... Ise ostan lahtist piima turult (päris piima).
  13. Система

    Ega ma ei väidagi et see täiuslik on seda ei saa ka mma või vale tudo kohta ütelda. Aga õppida on sealt minuarust palju, nagu ka mmast, wushust, karateest jne jne jne...
  14. Система

    Niipalju kui mina olen systemat näinud siis see küll systema ei ole, meenutab pigem ryukyu kempot mis minu isiklikel kogemustel ei toimi...Systema kohta sama ei ütleks.
  15. Система

    Olen käinud eestis sistema trennis ja võin väita, et ÜLIKÕVA.... http://www.youtube.com/watch?v=WW4tP2HyjDs...ted&search=
×